Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bo normalni dorośli ludzie piszą tutaj zazwyczaj wprost. Inni nawijaja tylko o swoim american dream i mają problem że zrozumieniem zasad emigracji.  :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, Roelka napisał:

Bo normalni dorośli ludzie piszą tutaj zazwyczaj wprost. Inni nawijaja tylko o swoim american dream i mają problem że zrozumieniem zasad emigracji.  :)

Oj, Roelka. Dzieciak ma 15 lat, w tym wieku też miałem różne marzenia. Podrosnie, życie mu da w doope , przejdzie mu.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, andyopole napisał:

Oj, Roelka. Dzieciak ma 15 lat, w tym wieku też miałem różne marzenia. Podrosnie, życie mu da w doope , przejdzie mu.

Drogi Użytkowniku tego forum

Nie mam 15 lat. Moim marzeniem od małego  jest wyemigrowanie na stałe do USA ew Kanada jak by coś nie poszło tak.  Mi już dało wystarczająco nie wiesz a piszesz. Nic nie przejdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14 minut temu, americanboy23 napisał:

Drogi Użytkowniku tego forum

Nie mam 15 lat. Moim marzeniem od małego  jest wyemigrowanie na stałe do USA ew Kanada jak by coś nie poszło tak.  Mi już dało wystarczająco nie wiesz a piszesz. Nic nie przejdzie.

A byles kiedys w USA i masz jakiekolwiek pojecie o zyciu tutaj ze chcesz tak koniecznie wyemigrowac ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, kzielu napisał:

A byles kiedys w USA i masz jakiekolwiek pojecie o zyciu tutaj ze chcesz tak koniecznie wyemigrowac ?

Na pewno jakieś mam. Garstka znajomych pisało mi jak jest w USA i jestem gotów na wszystko ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 hours ago, andyopole said:

Oj, Roelka. Dzieciak ma 15 lat, w tym wieku też miałem różne marzenia....

Szczerze mowiac ja tak dokladnie mialem. Mniej wiecej na poczatku liceum marzyla mi sie emigracja do anglojezycznego kraju (wtedy to co prawda byla Australia ;-) ). Tak marzyla, bez zadnej wiedzy i swiadomosci z czym to sie wiaze. Jak widac na zalaczonym obrazku, mozna marzenia spelniac. Trzeba je tylko umiec po drodze weryfikowac. 

Kolegi @americanboy23 nie ma co oceniac za marzenia. Mozna miec co najwyzej obiekcje do obranej drogi do spelniania tych marzen. Poniewaz jednak nie zechcial sie z nami podzielic ta informacja, mozemy zakladac ze jest w trakcie kompletowania opinii do EB1 albo poleruje swoj medal olimpijski. W tym wypadku jego emigracja to tylko kwestia czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Szczerze mowiac ja tak dokladnie mialem. Mniej wiecej na poczatku liceum marzyla mi sie emigracja do anglojezycznego kraju (wtedy to co prawda byla Australia ;-) ). Tak marzyla, bez zadnej wiedzy i swiadomosci z czym to sie wiaze. Jak widac na zalaczonym obrazku, mozna marzenia spelniac. Trzeba je tylko umiec po drodze weryfikowac. 

Kolegi @americanboy23 nie ma co oceniac za marzenia. Mozna miec co najwyzej obiekcje do obranej drogi do spelniania tych marzen. Poniewaz jednak nie zechcial sie z nami podzielic ta informacja, mozemy zakladac ze jest w trakcie kompletowania opinii do EB1 albo poleruje swoj medal olimpijski. W tym wypadku jego emigracja to tylko kwestia czasu.

Otóż to :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, americanboy23 napisał:

Na pewno jakieś mam. Garstka znajomych pisało mi jak jest w USA i jestem gotów na wszystko ;) 

Ok, to tak jak myslalem - nie masz najmniejszego. Nie uwazasz ze to nierozsadne ? Desperacko probowac wyemigrowac bez najmniejszego pojecia jak wyglada sytuacja w kraju do ktorego chcesz wyjechac ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 minute ago, Roelka said:

A ja dalej chce widzieć jaki to jest ten sekretny sposób na emigrację.  :(

Czyżby B1/B2?

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, kzielu napisał:

Ok, to tak jak myslalem - nie masz najmniejszego. Nie uwazasz ze to nierozsadne ? Desperacko probowac wyemigrowac bez najmniejszego pojecia jak wyglada sytuacja w kraju do ktorego chcesz wyjechac ?

Ja już dawno podjąłem decyzję wyemigrowania i nic tego nie zmieni ^.^ a zawsze chciałem zamieszkać w Ameryce :)  . Przyznam troszkę śledzę ze stron internetowych co się dzieje w USA ale nie w dużym stopniu.  

Edytowane przez americanboy23

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, americanboy23 napisał:

Przyznam troszkę śledzę ze stron internetowych co się dzieje w USA ale nie w dużym stopniu.  

To Ty jeszcze nie rozumiesz, że wszystkie media kłamią? Więcej zyskasz jeśli szczerze popytasz tu na forum, tych którzy już wyemigrowali do US.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21 minut temu, americanboy23 napisał:

Ja już dawno podjąłem decyzję wyemigrowania i nic tego nie zmieni ^.^ a zawsze chciałem zamieszkać w Ameryce :)  . Przyznam troszkę śledzę ze stron internetowych co się dzieje w USA ale nie w dużym stopniu.  

Powodzenia.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, quarterback87 napisał:

To Ty jeszcze nie rozumiesz, że wszystkie media kłamią? Więcej zyskasz jeśli szczerze popytasz tu na forum, tych którzy już wyemigrowali do US.

No widzisz nie mam jak inaczej się dowiedzieć a nie będę codziennie doopy zawracać znajomym którzy są w USA. Ale dzięki za radę na pewno skorzystam ;P

3 minuty temu, kzielu napisał:

Powodzenia.

Dziękuję. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, quarterback87 napisał:

Nie bo jak wiadomo my tylko przedstawiamy USA w negatywnym świetle bo nie chcemy żeby inni Polacy kradli nam pracę.  :)

Autorze tematu.  Poszukaj sobie na forum tematy innych marzycieli. Bo takich jak ty było to baaaaardzo wielu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Roelko, nie miałem na myśli forum. Tylko różnego pokroju serwisy, gdzie autor artykułu opisuje życie n.p. w Nowym Jorku, a sam w rzeczywistości w d...e był, i g...o widział.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, Roelka napisał:

Nie bo jak wiadomo my tylko przedstawiamy USA w negatywnym świetle bo nie chcemy żeby inni Polacy kradli nam pracę.  :)

Autorze tematu.  Poszukaj sobie na forum tematy innych marzycieli. Bo takich jak ty było to baaaaardzo wielu. 

Nie mam zamiaru bo ty ciągle usiłujesz mi uświadomić coś czego nie mam zamiaru słuchać wybacz ale podziękuję.

Admina forum proszę o usunięcie tematu dowiedziałem się tego co chciałem a tutaj robi się za duzy offtop 

Edytowane przez americanboy23

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, americanboy23 napisał:

Nie mam zamiaru bo ty ciągle usiłujesz mi uświadomić coś czego nie mam zamiaru słuchać wybacz ale podziękuję.

Zrozum że nowych postów napisanych przez marzycieli mamy tu przynajmniej kilka w miesiącu. Stali bywalcy już wyczaili że w 99.9% przypadków marzyciel nie ma bladego pojęcia ani o USA, ani o tym jak legalnie tam wemigrować. Tak więc zazwyczaj proszą o informacje typu "jak chcesz wyemigrować" zanim zaczną się rozpisywać. Bo niestety, w większości przypadków marzyciele nie zdają sobie pojęcia że wujek/babcia/kuzyn nie mogą sponsorować, lub że o wizy pracownicze jest b. trudno i w dodatku nie gwarantują stałego pobytu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Jackie napisał:

Zrozum że nowych postów napisanych przez marzyciel mamy tu przynajmniej kilka w miesiącu. Stali bywalcy już wyczaili że w 99.9% przypadków marzyciel nie ma bladego pojęcia ani o USA, ani o tym jak legalnie tam wemigrować. Tak więc zazwyczaj proszą o informacje typu "jak chcesz wyemigrować" zanim zaczną się rozpisywać. Bo niestety, w większości przypadków marzyciele nie zdają sobie pojęcia że wujek/babcia/kuzyn nie mogą sponsorować, lub że o wizy pracownicze jest b. trudno i w dodatku nie gwarantują stałego pobytu.

Zdaję sobie z tego sprawę ale niestety posty Roelki starają mnie się zniechęcić  a jak wiadomo każdy dąży do danego celu. A moim celem jest zamieszkanie w USA. To forum  śledzę od Maja i owszem widziałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, americanboy23 napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę ale niestety posty Roelki starają mnie się zniechęcić  a jak wiadomo każdy dąży do danego celu. A moim celem jest zamieszkanie w USA. To forum  śledzę od Maja i owszem widziałem.

nie zniechecic lecz otrzezwic....:D

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.