Skocz do zawartości

Pytanie.


americanboy23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Jeżeli Twój jedyny kontakt z policją to było przejście poza pasami w wieku 15 lat to jakieś nudne życie masz :) gdzie spisanie za picie piwa w parku? Czy za zakłócanie ciszy nocnej imprezką studencką? :D notabene aż sobie pomyślałam jakże bardzo rożne są takie sytuacje w Polsce a w US - w Polsce policja zastuka fo drzwi na imprezie to nikt z gości się nawet nie przejmie, tylko gospodarz idzie z nimi pogadać "panie władzo my juz kończymy"... W Bostonie jak raz byłam na domówce i ktoś nagle krzyknął "cops!" to ludzie wpadli w taką panikę że aż się tratowali biegnąc do wyjścia, w 5min cały dom był pusty... i ja też uciekłam nie do końca wiedząc co się dzieje ;) tak to przynajmniej było w 2005, dziś to nie wiem jak jest...

Ha! Dokładnie tak jak piszesz :) Pamiętam raz w akademiku jeden koleś się odwrócił i powiedział, o "Czipsy przyszły' (bo taki był wtedy reklamowy zart), reszta (oprócz właściciela), sprawę olała.

Natomiast w 2004 na Work & Travel gdy dwóch Rosjan zaczęło się na imprezie kłócic i konflikt przeniósł się na front yard i chwilę pozniej na chodnik jak to zazwyczaj z nimi bywa, natychmiast zajechało z dwóch strony dwa radiowozy, większosc ludzi uciekła, a w tych co zostali została wycelowana broń przy policyjnym akompaniamencie wrzasków i "fuck'ow". Cała sytuacja była tak irracjonalna i dosłownie jak wyrwana z CSI czy innego serialu, ze pamiętam razem z kolega trzymając rece na masce i będąc pod lekkim humorystycznym wpływem alkoholu  nie mogliśmy się powstrzymac od śmiechu :) , oczywiście to tylko zwiększało grozby i krzyki i policji machanie pistoletami (WHAT IS SO FUCKING FUNNY!!??!!) oraz panikę nieszczęsnego właściciela - "PLEASE! STOP LAUGHING!!!..."

Nieprzeczytawszy jeszcze w internecie wszystkiego co w dzisiejszych czasach ludzie czytają, oglądają i czym się nakręcają, i będąc absolutnie beztroskimi i niewinnymi, byliśmy całkowicie na luzie, i ostatecznie jak juz z nami porozmawiali, zapytali tylko czy chcemy jeszcze wrócic do tego kraju. Powiedzieliśmy, ze chcemy. A oni abyśmy w takim razie "poszli" do domu.

Z perspektywy czasu myślę, ze zachowali się bardzo w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roelka napisał:

Aha. Czyli kolejny mlody, ktory ma "ameryke we krwi" i magiczny sposob na emigracje. Eye roll.

 Wy to dociekliwi jak zwykle jesteście człowiek z polski wyjdzie, ale polska z kogoś nigdy

Po prostu na ten czas nie mam zamiaru dzielić co mam zamiar zrobić pomimo posiadania rodziny w USA od strony ojca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Roelka napisał:

Jasne że jestem dociekliwa.  Fascynuje mnie jakie młodzi mają pomysły. A rodzina to jaka? Bo do sponsorowania rodzinnego musi być konkretna. ;)

Chętnie rozwieję twoje wątpliwośći

Od zawsze byłem zniesmaczony tym, że mieszkam w Polsce więcej nawet plułem sobie w brodę znienawidziłem ten kraj ze względu na wiele różnych aspektów (wybacz nie chce mi się pisać :) )  wiedziałem że na dłuższą metę i tak bym w nim nic nie osiągnął i byłaby to dla mnie katorga. w tym kraju spotkać ogarnięte osoby to jest rzadkość ten kraj to w większości to tak zwane patusy czy sebiki. Wiedziałem, że po ukończeniu szkoły wyjadę po za Ocean a czemu po za? Ponieważ za Europą nie przepadam może po za UK i Irlandia. Ten kraj się stoczył się już dawno i nie mam zamiaru w nim dłużej przesiadywać. Mniejsza o to w tym kraju nawet się życiem nie ciesze bym mógł więcej rzeczy napisać ale po prostu jestem leniuch :) . Zdaje sobie sprawę że to co pisałem może być niezrozumiałe :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Jeżeli Twój jedyny kontakt z policją to było przejście poza pasami w wieku 15 lat to jakieś nudne życie masz :) gdzie spisanie za picie piwa w parku? Czy za zakłócanie ciszy nocnej imprezką studencką? :D notabene aż sobie pomyślałam jakże bardzo rożne są takie sytuacje w Polsce a w US - w Polsce policja zastuka fo drzwi na imprezie to nikt z gości się nawet nie przejmie, tylko gospodarz idzie z nimi pogadać "panie władzo my juz kończymy"... W Bostonie jak raz byłam na domówce i ktoś nagle krzyknął "cops!" to ludzie wpadli w taką panikę że aż się tratowali biegnąc do wyjścia, w 5min cały dom był pusty... i ja też uciekłam nie do końca wiedząc co się dzieje ;) tak to przynajmniej było w 2005, dziś to nie wiem jak jest...

dziś strzelają bez ostrzeżenia, tak przyjamniej zginęły niektóre ofiary brutalności amerykańskiej policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, americanboy23 napisał:

Chętnie rozwieję twoje wątpliwośći

Od zawsze byłem zniesmaczony tym, że mieszkam w Polsce więcej nawet plułem sobie w brodę znienawidziłem ten kraj ze względu na wiele różnych aspektów (wybacz nie chce mi się pisać :) )  wiedziałem że na dłuższą metę i tak bym w nim nic nie osiągnął i byłaby to dla mnie katorga. w tym kraju spotkać ogarnięte osoby to jest rzadkość ten kraj to w większości to tak zwane patusy czy sebiki. Wiedziałem, że po ukończeniu szkoły wyjadę po za Ocean a czemu po za? Ponieważ za Europą nie przepadam może po za UK i Irlandia. Ten kraj się stoczył się już dawno i nie mam zamiaru w nim dłużej przesiadywać. Mniejsza o to w tym kraju nawet się życiem nie ciesze bym mógł więcej rzeczy napisać ale po prostu jestem leniuch :) . Zdaje sobie sprawę że to co pisałem może być niezrozumiałe :( 

Mnie interesuje ten twój sekretny sposób na emigrację. Na pewno komuś innemu też się przyda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Roelka said:

Mnie interesuje ten twój sekretny sposób na emigrację. Na pewno komuś innemu też się przyda. 

Mnie również bardzo zainteresował... zwłaszcza, że jego "sekretność" wydaje się podejrzana - w końcu legalnie emigrować to nie jest żaden sekret, także ten tego... @americanboy23 gadaj nam tu zaraz jak na spowiedzi co kombinujesz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Mnie również bardzo zainteresował... zwłaszcza, że jego "sekretność" wydaje się podejrzana - w końcu legalnie emigrować to nie jest żaden sekret, także ten tego... @americanboy23 gadaj nam tu zaraz jak na spowiedzi co kombinujesz :) 

Czemu podejrzana :D?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...