Skocz do zawartości

Pytanie.


americanboy23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Roelka napisał:

Bo normalni dorośli ludzie piszą tutaj zazwyczaj wprost. Inni nawijaja tylko o swoim american dream i mają problem że zrozumieniem zasad emigracji.  :)

Oj, Roelka. Dzieciak ma 15 lat, w tym wieku też miałem różne marzenia. Podrosnie, życie mu da w doope , przejdzie mu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andyopole napisał:

Oj, Roelka. Dzieciak ma 15 lat, w tym wieku też miałem różne marzenia. Podrosnie, życie mu da w doope , przejdzie mu.

Drogi Użytkowniku tego forum

Nie mam 15 lat. Moim marzeniem od małego  jest wyemigrowanie na stałe do USA ew Kanada jak by coś nie poszło tak.  Mi już dało wystarczająco nie wiesz a piszesz. Nic nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, americanboy23 napisał:

Drogi Użytkowniku tego forum

Nie mam 15 lat. Moim marzeniem od małego  jest wyemigrowanie na stałe do USA ew Kanada jak by coś nie poszło tak.  Mi już dało wystarczająco nie wiesz a piszesz. Nic nie przejdzie.

A byles kiedys w USA i masz jakiekolwiek pojecie o zyciu tutaj ze chcesz tak koniecznie wyemigrowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, andyopole said:

Oj, Roelka. Dzieciak ma 15 lat, w tym wieku też miałem różne marzenia....

Szczerze mowiac ja tak dokladnie mialem. Mniej wiecej na poczatku liceum marzyla mi sie emigracja do anglojezycznego kraju (wtedy to co prawda byla Australia ;-) ). Tak marzyla, bez zadnej wiedzy i swiadomosci z czym to sie wiaze. Jak widac na zalaczonym obrazku, mozna marzenia spelniac. Trzeba je tylko umiec po drodze weryfikowac. 

Kolegi @americanboy23 nie ma co oceniac za marzenia. Mozna miec co najwyzej obiekcje do obranej drogi do spelniania tych marzen. Poniewaz jednak nie zechcial sie z nami podzielic ta informacja, mozemy zakladac ze jest w trakcie kompletowania opinii do EB1 albo poleruje swoj medal olimpijski. W tym wypadku jego emigracja to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Szczerze mowiac ja tak dokladnie mialem. Mniej wiecej na poczatku liceum marzyla mi sie emigracja do anglojezycznego kraju (wtedy to co prawda byla Australia ;-) ). Tak marzyla, bez zadnej wiedzy i swiadomosci z czym to sie wiaze. Jak widac na zalaczonym obrazku, mozna marzenia spelniac. Trzeba je tylko umiec po drodze weryfikowac. 

Kolegi @americanboy23 nie ma co oceniac za marzenia. Mozna miec co najwyzej obiekcje do obranej drogi do spelniania tych marzen. Poniewaz jednak nie zechcial sie z nami podzielic ta informacja, mozemy zakladac ze jest w trakcie kompletowania opinii do EB1 albo poleruje swoj medal olimpijski. W tym wypadku jego emigracja to tylko kwestia czasu.

Otóż to :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, americanboy23 napisał:

Na pewno jakieś mam. Garstka znajomych pisało mi jak jest w USA i jestem gotów na wszystko ;) 

Ok, to tak jak myslalem - nie masz najmniejszego. Nie uwazasz ze to nierozsadne ? Desperacko probowac wyemigrowac bez najmniejszego pojecia jak wyglada sytuacja w kraju do ktorego chcesz wyjechac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...