Skocz do zawartości

Opłata wizowa potwierdzenia/ problem ze stroną


Rekomendowane odpowiedzi

Będę wdzięczna za odpowiedź/ pomoc. Wniosłam opłatę wizową (przelew internetowy), myślę, że wykonałam wszytsko poprawnie, w tytule podałam numer CGI, który oczywiście zachowałam. Kiedy wchodzę na stronę, gdzie umawia sięspotkania i kilkam nowy wniosek/umów spotkanie, to pojawia się okno wniosku do wypłenienia od początku zamiast opcji umówienia spotkania... Zaczynam się martwić, czy wszytsko zrobiłam dobrze. Czy może mieć to związek z tym, że dokonałam wpłaty w sobotę i opłata się jeszcze zaksięgowała, czy coś pochrzaniłam? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczone są dni robocze. Sobota i niedziela nie jest dla banku dniem roboczym, dla ambasady również nie.

 

PRZELEW ONLINE Z INTERNETOWEGO KONTA LUB GOTÓWKĄ W BANKU OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O WIZĘ

  • Korzystając z tej metody płatności spotkanie z konsulem można wyznaczyć po godzinie 13: 00 następnego dnia roboczego, jeśli opłata dotrze do naszego banku do godziny 17:00. Jeżeli opłata wpłynie po godzinie 17: 00, spotkanie można wyznaczyć po 13:00 drugiego dnia roboczego. Czas aktywacji opłaty zależy od tego, kiedy nasz bank otrzyma Państwa płatność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robić, ponieważ nadal mam ten sam problem, choć jest już wtorek, więc powinna istnieć możliwość umówienia spotkania, a na stronie nadal to samo, czyli zamiast możliwości wyznaczenia daty spotkania pojawia się cały formularz od początku, a nie chcę przechodzić kolejnych kroków, bo boję się, że wygeneruje mi nowy numer CGI. Czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć, czy istenieje możliwość kontaktu z kimś w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście haneczki masz to wszystko wyjaśnione ;)

Zapłaciłeś w sobotę, czyli jakby w poniedziałek. Zakładając, że w poniedziałek do 17 oni otrzymali Twoją wpłatę, to będziesz mógł się umówić na spotkanie dzisiaj po 13. Jeśli nie dostali Twojej wpłaty wczoraj do 17, to umówić się będziesz mógł dopiero jutro po 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już środa po 15, a u mnie nadal ta sama sytuacja, czyli zamiast możliwości umówienia spotkania pojawiają się wszystkie kroki od początku... Czyli jednak chyba coś poszło nie tak, dlatego ponawiam prośbę, czy ktoś z was wie z kim mogłabym się w tej sprawie skontaktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...