Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

W przyszłym roku chcemy polecieć z córką która wówczas będzie miała 3 lata na 10 dniowy urlop do Stanów.  Nie mamy wiz dzisiaj składałem dla nas wnioski. Nie wiem jakim sposobem ale przegapiłem po złożeniu wniosku coś takiego jak family aplication i złożyłem 3 oddzielne wnioski.  I teraz moje pytanie czy nie będzie problemów z umówieniem się na spotkanie oraz z opłatą aby wszystko zrobić za jednym zamachem. Założyłem konto na traveldocs ale tam też jestem tylko Ja. Dzięki i z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 godzin temu, Gustavoloco napisał:

Witam

W przyszłym roku chcemy polecieć z córką która wówczas będzie miała 3 lata na 10 dniowy urlop do Stanów.  Nie mamy wiz dzisiaj składałem dla nas wnioski. Nie wiem jakim sposobem ale przegapiłem po złożeniu wniosku coś takiego jak family aplication i złożyłem 3 oddzielne wnioski.  I teraz moje pytanie czy nie będzie problemów z umówieniem się na spotkanie oraz z opłatą aby wszystko zrobić za jednym zamachem. Założyłem konto na traveldocs ale tam też jestem tylko Ja. Dzięki i z góry dzięki za pomoc.

Nie będzie problemu. Na swoim koncie umówisz wszystkich na jedno spotkanie. Z tego co pamiętam jest tam taka opcja. Ja tak zrobiłam, a wnioski mieliśmy wypełnione dla kadego z osobna. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 minut temu, Gustavoloco napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Wypełniając formularz podając miasto zamieszkania , pracy itd wpisywałem Warszawa nie Warsaw czy to błąd?

Nie, to nie jest błąd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Nie. Tu http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-svc-visachild.asp znajdziesz wiecej informacji.

Spotkanie mamy jutro a tu jest mowa o jakimś wcześniejszym kontakcie wypełnianiu formularza itd. Tylko teraz pytanie czy to dotyczy dzieci których rodzice mają już wizy czy również tych co ubiegają sie z rodzicami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minutes ago, Gustavoloco said:

Spotkanie mamy jutro a tu jest mowa o jakimś wcześniejszym kontakcie wypełnianiu formularza itd. Tylko teraz pytanie czy to dotyczy dzieci których rodzice mają już wizy czy również tych co ubiegają sie z rodzicami.

Nie wiem co w takim razie. Sugerowalbym zadzwonic na ichnia infolinie, gdyby nie to ze w Polsce 22:30... Pozno zaczales zadawac te pytania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz