Skocz do zawartości
Kamil Zych

Zmiana adresu pobytu

Recommended Posts

Witam w styczniu lecę do NYC pierwsza podróż . Miałem lecieć z kolegą mamy kupione bilety rezerwacja hotelu itd. I moje pytanie jest związane z zmianą miejsca pobytu . Mój kolega miał wypadek złamał dwie nogi i niestety nie może lecieć z wiadomych względów . Ta podróż była planowana od dawna bilety kupione więc szkoda rezygnować mam możliwość zatrzymania się u rodziny innego znajomego czy mogę mieć problem na lotnisku że w wyżej wymienionej sytuacji zmieniam miejsce pobytu niż podany w wniosku o wizę ? Oczywiście z Hotelu mogę ale nie muszę rezygnować póki co opłata jeszcze nie została pobrana . Dodam jeszcze że mój angielski nie jest na jakiś wybitnym poziomie i ciekaw jestem czy będą mieli problem że lecę sam na tydzień a mój angielski nie jest perfekcyjny ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli jak piszesz-jest to twoja pierwsza podróż do USA, czyli inaczej mówiąc póki co nic jeszcze tu nie przeskorbałeś-to w takim przypadku żadnych problemów na granicy miał nie będziesz. A to ze będziesz pod innym adresem-to bez znaczenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W listopadzie sam leciałem do NYC i zmieniłem na inny adres pobytu niż podany w wniosku o wizę. Nie było żadnego problemu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiedzi ale jeszcze może sprecyzuje moje pytanie . Nie posiadam żadnej rodziny w USA nie pamiętam czy były pytania o znajomych w wniosku . Czyli jak podam adres rodziny znajomego to raczej nikt nie powinien mieć z tym problemu ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 hours ago, Kamil Zych said:

Dziękuję za odpowiedzi ale jeszcze może sprecyzuje moje pytanie . Nie posiadam żadnej rodziny w USA nie pamiętam czy były pytania o znajomych w wniosku . Czyli jak podam adres rodziny znajomego to raczej nikt nie powinien mieć z tym problemu ? 

Nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasami prosza o nr telefonu do znajomego I dzwonia by zweryfikowac czy taka osoba istnieje. Zdarza sie to raczej rzadko ale lepiej byc przygotowanym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz