Skocz do zawartości

wiza do USA turystyczna rok temu odmowa


Rekomendowane odpowiedzi

witam rok temu dostałem odmowy . po roku postanowiłem znowu sprububowac mam zamiar wyjechać na 2 tyg ogolnie od pół roku jestem żołnierzem OT mam swoje mieszkanie umowę o prace na czas nieokreślony jak myślicie mam szanse na dostanie tym razem wize ?chciłabym dodac ze chce wujechac ciotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lx13 napisał:

I mamy specow z „wojska Macierewicza”. Pogadaj ze swoim panem i władca. On tam zdaje sie ma niezle kontakty w tym USA - tak opowiada.

jaki ma zwiazek jego gramatyka z macierewiczem ? 

 

4 godziny temu, rafal77 napisał:

witam rok temu dostałem odmowy . po roku postanowiłem znowu sprububowac mam zamiar wyjechać na 2 tyg ogolnie od pół roku jestem żołnierzem OT mam swoje mieszkanie umowę o prace na czas nieokreślony jak myślicie mam szanse na dostanie tym razem wize ?chciłabym dodac ze chce wujechac ciotki

jakies tam szanse masz....ciezko powiedziec....

Ja bym poczekal jeszcze z pol roku do lata...

Czytalem tez Twoj ostatni temat , ktory zalozyles dokladnie rok temu. Musisz dokladnie przestudiowac forum. [temat o pytaniach w ambasadzie]

Musisz wiedziec jakie sa zadawane pytania tam przez pracownikow i co jest ogolnie najwazniejsze w rozmowie w ambasadzie...co masz wykazac itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, rafal77 said:

witam rok temu dostałem odmowy . po roku postanowiłem znowu sprububowac mam zamiar wyjechać na 2 tyg ogolnie od pół roku jestem żołnierzem OT mam swoje mieszkanie umowę o prace na czas nieokreślony jak myślicie mam szanse na dostanie tym razem wize ?chciłabym dodac ze chce wujechac ciotki

Na Twoją niekorzyść działa to, że Twoja mama przesiedziała 9 lat na wizie turystycznej i że rok temu uznano Ciebie za już za potencjalnego imigranta / nielegalnego pracownika. Takie informacje będą widoczne w systemie jak zgłosisz się po wizę. Sam fakt, że chcesz jechać do rodziny też działa na Twoją niekorzyść. W zeszłym roku nie mogłeś się wykazać żadnym wyjazdem zagranicznym - gdzie podróżowałeś turystycznie w ostatnich 12 miesiącach? Jeśli nigdzie to nadal będzie się świeciło na czerwono w głowie konsula. Co zmieniło się przez ostatni rok. Wstąpienie do OT nie jest traktowane serio. Masz nową pracę? Znacząco lepszo płatną? Jak z rodziną? Żona, narzeczona, dzieci? Na te pytania musisz sobie odpowiedzieć zanim wystąpisz o wizę? Jeśli niewiele się zmieniło w twoim życiu to konsul wyda dokładnie tę samę decyzję (raczej). Starać się możesz zawsze - każda jednak nieudana próba zmniejsza szanse uzyskania wizy turystycznej w przyszłości. Pytasz jakie masz szanse: wg mnie mniejsze niż 50% (nawet znacząco)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to ma związek? Pokazuje tylko poziom edukacji tych co maja ciągnąć za cyngiel na rozkaz watażki.

OT to obecnie jednostka paramilitarna o wątpliwym statusie - we wniosku musi podać ze do niej należy. I teraz, jak potraktuje to konsul? Ponoć w Pentagonie Macierewicza nie lubią.

I zadziwia mnie chęć ucieczki tego gościa. Polska kraina szczęścia jest. Na wakacje jeździ sie w Bieszczady, nad morze (polskie oczywiście) i w góry - tez polskie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...