Skocz do zawartości

San Diego na swieta?


Kuba1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie pogody w san diego na swieta? wiem ze nikt nie jest wrozka i istnieja rozne aplikacje, ale interesuje mnie czy ktos moze odpowiedziec na podstawie wlasnych doswiadczen?, warto wybrac sie w tym czasie w ten rejon? jak jest z bezpieczenstwem? w jakiej okolicy najlepiej sie zatrzymac aby moc spedzic troche czasu nie martwiac sie o powrot :) podroz z malymi dziecmi, czy lepiej moze wybrac jakas okolice LA (santa monica, santa barbara), interesuje mnie czy moge sie spodziewac temperatury okolo 20 stopni? czy bedzie raczej zimniej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze jestem obecnie w Los Angeles, gdzie mam zamiar spędzić cały grudzień, a tym samym siłą rzeczy coś mogę o tym powiedzieć jako że interesowałem się tym tematem. W LA temperatury obecnie dochodzą do ok 28C, więc jest b.ciepło. A długoterminowa prognoza z Accuweather przewiduje ok 19C na święta. Podobnej pogody należy sie spodziewać też dla San Diego. No, może być minimalnie cieplej, gdyż SD jest trochę bardziej na południe w porównaniu do LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Kuba1986 said:

Witam, mam pytanie odnosnie pogody w san diego na swieta? wiem ze nikt nie jest wrozka i istnieja rozne aplikacje, ale interesuje mnie czy ktos moze odpowiedziec na podstawie wlasnych doswiadczen?, warto wybrac sie w tym czasie w ten rejon? jak jest z bezpieczenstwem? w jakiej okolicy najlepiej sie zatrzymac aby moc spedzic troche czasu nie martwiac sie o powrot :) podroz z malymi dziecmi, czy lepiej moze wybrac jakas okolice LA (santa monica, santa barbara), interesuje mnie czy moge sie spodziewac temperatury okolo 20 stopni? czy bedzie raczej zimniej. 

Pozdrawiam

Mieszkam w połowie drogi między LA i San Diego. Rok temu do 26 grudnia było bardzo ciepło chyba około 25 stopni. Noce są chłodnawe - bo temperatura spada do około 10 stopni. W tym tygodniu ma tu być do 26 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Diego jest fajne. Na Coronado jest iles resortów blisko plaży (trochę zależy od budżetu). W San Diego możesz zrobić Sea World i Zoo. W Orange County jest fajnie. Fajne resorty przy plaży znajdziesz w Dana Point, w Laguna Beach, w Newport Beach. A jak niekoniecznie to musi być przy plaży to możesz spróbować któryś z budżetowych Innów - dobra cena a całkiem dobre warunki (może nie ma typowo resortowych dużych basenów) - coś w stylu Residence Inn, Hampton Inn, Holiday Inn. W Orange County masz Disneyland. Pomiędzy OC i San Diego jest jeszcze Legoland, a z OC można też skoczyć do Universal Studios - jest co robić. 23ego chyba Lakersi graja w Los Angeles (też możesz rozważyc),  zależy które weekendy będziesz chyba też grają u siebie LA Rams i LA Chargers - a to ostatnie kolejki NFLu będą więc mecze mogą być emocjonujące. Obie drużyny zachowały szanse na awans do play-offs więc może być ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...