Skocz do zawartości

Przelew za ds160


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie mogę zapłacić kartą, bo wyskakuje mi jakiś błąd, zmuszona jestem zrobić przelew bankowy, aby zapłacić za wizę. Może mi ktoś pomóc, bo ta ich instrukcja jest trochę niejasna... czy to ma być przelew krajowy czy zagraniczny? w tytule trzeba wpisać to CGI, tyle wiem, a w odbiorcy i pozostałych polach?Proszę o pomoc! Wolę się upewnić na forum, niż żeby pieniądze przepadły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie mogę zapłacić kartą, bo wyskakuje mi jakiś błąd, zmuszona jestem zrobić przelew bankowy, aby zapłacić za wizę. Może mi ktoś pomóc, bo ta ich instrukcja jest trochę niejasna... czy to ma być przelew krajowy czy zagraniczny? w tytule trzeba wpisać to CGI, tyle wiem, a w odbiorcy i pozostałych polach?Proszę o pomoc! Wolę się upewnić na forum, niż żeby pieniądze przepadły  
Numer konta na które masz przelać pieniądze jest podany. W odbiorcy wpisujesz Bank BRE, a w tytule tylko i wyłącznie numer REFERENCYJNY, który masz podany w takiej tabelce. To wszystko nic, innego nie wpisujesz w tytule przelewu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cee napisał:
19 minut temu, Ania Chyla napisał:
Jako że nie mogę zapłacić kartą, bo wyskakuje mi jakiś błąd, zmuszona jestem zrobić przelew bankowy, aby zapłacić za wizę. Może mi ktoś pomóc, bo ta ich instrukcja jest trochę niejasna... czy to ma być przelew krajowy czy zagraniczny? w tytule trzeba wpisać to CGI, tyle wiem, a w odbiorcy i pozostałych polach?Proszę o pomoc! Wolę się upewnić na forum, niż żeby pieniądze przepadły emoji4.png 

Numer konta na które masz przelać pieniądze jest podany. W odbiorcy wpisujesz Bank BRE, a w tytule tylko i wyłącznie numer REFERENCYJNY, który masz podany w takiej tabelce. To wszystko nic, innego nie wpisujesz w tytule przelewu.

Ok! czy to ma być zwykły przelew krajowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...