Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam link do konta Portland Polonia na FB na którym można online wpłacić nawet symbolicznego dolara na WOŚP 2018. Prowadzi go pani Agnieszka Laska, osoba zacna, za której uczciwość mogę absolutnie zaręczyć.

Gdyby coś nie działało dobrze, dajcie znać, wciąż jestem bardziej analogowy niż digital.

 

https://m.facebook.com/donate/1145001548968673/?notif_t=user_fundraiser_invite&notif_id=1515825171993674&ref=m_notif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 hours ago, andyopole said:

Link dziala dobrze wiec zapraszam do wplacania. Wielu z nas mieszka na roznych zadupiach USA i pomimo dobrego serca i chęci nie ma mozliwosci wsparcia tej szlachetnej akcji. Jest teraz możliwość, przyda sie kazdy dolar!

Podeslalam linka moim amerykańskim znajomym, a co, niech tez wspomogą :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MeganMarkle napisał:

Podeslalam linka moim amerykańskim znajomym, a co, niech tez wspomogą :P 

Zeby ich zachecic przydaloby sie zeby to przechodzilo przez jakas oficjalna, zarejestrowana fundacje w stanach, tak zeby sobie mogli od dochodu odliczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, vlade napisał:

Zeby ich zachecic przydaloby sie zeby to przechodzilo przez jakas oficjalna, zarejestrowana fundacje w stanach, tak zeby sobie mogli od dochodu odliczyc.

Bez przesady. Ja wiem że każdy Amerykanin z radością odliczy nawet $5 od dochodu żeby zapłacić mniej taxu ale może tym razem mogliby odpuścić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w stanach trzeba byc ostroznym z nieznanymi fundacjami, tez dostajesz pewnie telefony ze zbieraja na policje/wojsko/walke z rakiem czy cokolwiek, i jak sprawdzisz finanse fundacji to sie okazuje ze 20 mln zebranych, 5 tys wyplacone na cele statutowe, reszta na wynagrodzenie zarzadu i telemarketerow.

Ja uwazam ze WOSP by sie swietnie w stanach sprzedawala, postkomunistyczny kraj, fundacja przesladowana przez wladze, mobilizujaca wiekszosc spoleczenstwa,  popularny cel, perfekcyjny stosunek wydatkow statutowych do kosztow. Tylko reklamy potrzeba i proxy w stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, andyopole said:

Dzieki! A czy Ty już wplacilas?:wub:

Wiadomo że tak :) Ale ja po prostu z polskiego banku im przelew robię wiec mi ten link nie potrzebny.. Notabene odkąd nasza nowa władza zaczęła się czepiać Owsiaka to przelewam na WOŚP co roku 4 razy tyle niż dawałam wczesniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, andyopole napisał:

Wiesz, jeśli JA piszę że jest to miejsce wpłaty godne zaufania to właśnie tak to znaczy. Nie będę swojego Nicka szargal dla złej sprawy. Za długo go uzywam.

Ależ, przez myśl by mi nawet nie przeszło ze jest inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...