Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 minut temu, pelasia napisał:

Moja cecha szpiegowska się obudziła i znalazłam Cię @andyopolena fejsie (tak na 99.9%) No cóż zaraz się zabiorę i cos tam na tą orkiestrę dorzuce :)

No cóż, poświęcając czas dla szlachetnego celu liczyłem się z możliwością dekonspiracji i utraty anonimowości. Teraz pozostaje tylko się "zafriendować". Zapraszam na profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, andyopole napisał:

No cóż, poświęcając czas dla szlachetnego celu liczyłem się z możliwością dekonspiracji i utraty anonimowości. Teraz pozostaje tylko się "zafriendować". Zapraszam na profil.

Ależ to przecież będzie takie oficjalne.... bo jeśli juz jest na fejsbuku to....oj nie wiem czy jestem gotówką na taki commitment :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pelasia napisał:

Ależ to przecież będzie takie oficjalne.... bo jeśli juz jest na fejsbuku to....oj nie wiem czy jestem gotówką na taki commitment :lol::P

Gdy kobieta mówi "never" należy to rozumieć "się zobaczy". Gdy mówi "nie wiem" tzn. "dziś nie, jutro to zrobmy".

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, andyopole napisał:

No cóż, poświęcając czas dla szlachetnego celu liczyłem się z możliwością dekonspiracji i utraty anonimowości. Teraz pozostaje tylko się "zafriendować". Zapraszam na profil.

Trzeba bylo ustawic datek na "tylko ja", wtedy nikt by nie widzial, oprocz osoby ktora organizuje zbiorke. @pelasia sie zorientowala i po chwili i zmienila ustawienia prywatnosci. Ja Huskich sie boje, autentycznie, za bardzo samodzielne,  sam mam Border Colie. :) Czuje sie jak podstarzaly stalker :D

I daj Agnieszce znac ze to dzieki tobie, bo sie jej wyraznie ruszylo po twoich postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vlade napisał:

Trzeba bylo ustawic datek na "tylko ja", wtedy nikt by nie widzia, oprocz osoby ktora organizuje zbiorke. @pelasia sie zorientowala i po chwili i zmienila ustawienia prywatnosci. Ja Huskich sie boje, autentycznie, za bardzo samodzielne,  sam mam Border Colie. :) Czuje sie jak podstarzaly stalker :D

I daj Agnieszce znac ze to dzieki tobie, bo sie jej wyraznie ruszylo po twoich postach.

A widzisz wstawiłam na "tylko ja" i cholera mnie wyrzucili z tej opcji po kliknięciu na formę płatności. No ale widzę, że ktoś siedział i szpiegowal :ph34r:, bo to była kwestia 3 minut...ale wpadłam LOL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pelasia napisał:

A widzisz wstawiłam na "tylko ja" i cholera mnie wyrzucili z tej opcji po kliknięciu na formę płatności. No ale widzę, że ktoś siedział i szpiegowal :ph34r:, bo to była kwestią 3 minut...ale wpadłam LOL 

LOL, mialem to samo, ale zmienilem za drugim razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...