Skocz do zawartości

No i po targach - Independent Lake Camp


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ja też jade na Independent Lake Camp!!! i chyba kojarze Ciebie i Twoja dziewczyne z targów, staliście przede mną w kolejce :) Jedziecie chyba jako campower's tak? Ja jade jako Counselor, ale chyba bardziej jako Activity Leader bo jako trenerka tenisa :) Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gratuluje wszystkim jadacym na Independent Camp! Wiele osob go chwali.  A widac ze i Polakow tam nie zabraknie w wakacje... :)

Dzięki dzięki, to był mój faworyt na targach w Warszawie ;)

Także cieszę się że właśnie tam, ja też słyszałem wiele pochlebnych opinii. Czekam nadal na zgłaszanie się innych osób które się tam wybierają! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej mogłabyś troche napisać o tym campie jak tam jest ogólnie, okolica itd... czy jest stamtąd jakiś dobry dojazd do NY, ile ewentualnie kosztuje bilet autobusowy, i czy były tam organizowane jakieś wypady, typu zwiedzanie np. Niagara Falls :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

na campie jest naprawde spoko i chyba jest niewiele osob, ktore moglyby na ILC powiedziec cos zlego. Camp jest duzy jak na campy w USA, przewaznie jest tam ok 1000 osob wiec dzieje sie naprawde duzo.

www.independentlake.com

camp jest w lesie tak jak wiekszosc campow bardzo fajna zielona okolica z duza iloscia zwierzatek wiewiorki, sarenki i misie (te ostatnie nie zawsze jest fajnie spotkac w realu ;)).

najblizsze miasteczko z jakims sklepem, kinem czy kregielnia to Scranton- ok godziny i jesli nie zagada sie z ludzmi z innych obozow to trzeba troszke pojeczec Nigelowi zeby dal kierowce z samochodem i wtedy caly staff ma wycieczke :).

jednak z doswiadczenia wiem ze szybciej zalatwi sie transport z ludzmi z innych pobliskich obozow bo w okolicy jest min 5 campow. staff z ILC ( kuchnia, chlopacy od koszenia trawki, dziewczyny sprzatajace) mieszkaja poza campem w fajnym domku gdzie jest bar z jedzonkiem i imprezy na ktore przychodza osoby z innych campow ;).

dobry dojazd do NY hmmmmmmmmmm niby jest autobus do NY ale az 3 na dobe w takiej malej miejscowosci , ale i tak musialby Cie ktos tam podrzucic bo to dosc sporawy kawalek z campa.

A i odradzam jazde stopem :!: podobno w PA jazda stopem jest karalna a poza tym niechetnie sie ludzie zatrzymuja ( to akurat wiem z doswiadczenia- bo zrobilismy spacerek 5mil i dopiero sie ktos zatrzymal)

najlepiej dogadac sie z ludzmi z innych campow lub z cansuellorami co maja swoje samochody i wtedy pojechac na jakas wycieczke w day off'a.

my w taki sposob zwiedzilismy Atlantic City i Philadelfie.

oczywiscie cansuellor moze jechac na wycieczke z dzieciakami , bo one maja jakies ale reszta staff'u nie miala takiej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!

Widze ze calkiem sporo ludzi z Bydgoszczy jedzie na ten ILC :) Ja też byłem na targach w Wawie w lutym i dostałem prace ale dopiero teraz dokopałem się do tego forum. Jade jako Campower/Kitchen.

Do zobaczenia 18 czerwca!

pozdrawiam Wszystkich ;)

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...