Skocz do zawartości

No i po targach - Independent Lake Camp


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Anialek, thx za info. Mogłabys mi jeszcze napisać czy jest tam jakis sklep w poblizu, cos jak drogeria, gdzie mozna kupic kosmetyki itd. bo nie chce mi sie tyle tego targac z Polski 8) AAA i pytanie mam, jak to jest..jak przylecimy juz na lotnisko w NY to wszyscy uczestnicy Camp America jada do hotelu Ramada i na drugi dzien ktos z ILC po nas przyjedzie i jedziemy calą, grupa na camp? A i ostatnie pytanie, czy na poczatku jest taki orientation programme na campie? zanim dzieci przyjada? THX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej

Tak najblizszy sklep jest w Scranton (1,5 h jazdy) Wall Mart i tam wszystko znajdziesz kosmetyki, jedzenie, ubrania i inne bajery, wiec nie oplaca sie brac za duzo kosmetykow, w sumie to tam sa nawet tansze kosmetyki niz u nas. Na campie nie bedziesz miala za duzo okazji do malowania wiec duza ilosc tez nie bedzie miala zastosowania.

Co do transportu na campa to zalezy ile osob akurat przyleci jak bedzie ok 5 to dostaniecie instrukcje jak sie dostac do najblizszej miejscowosci autobusem nr tel gdzie macie zadzwonic jak dostaniecie sie do tego miejsca i wtedy ktos po was przyjedzie. druga opcja jest taka ze gdy przyjezdza wiecej osob to z Ramady odbiera je kierowca takim zoltym autobusikiem :). kierowca przewaznie jest SUPERFLY :)

orientation progrrame jest tylko dla counsellorow, wtedy Dan meczy wszystkich pogadanka pare godzin, a reszta stafu czyli campowerzy nic takiego nie mieli. oczywiscie w kuchni szef sobie pogada o BHP ale to chyba norma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

No faktycznie trochę nas tam z Bydgoszczy będzie:) Uczę się na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. A tak w ogóle meehoo to chyba ostatnio gadałeś o tym Campie z moim kumplem , który pracuje w sklepie komputerowym na ATR?:)

Jaki ten świat mały, co? :( Masz już może wyznaczony termin rozmowy z konsulem? Ja jadę do Wawy w przyszłym tygodniu tj. 18.04.

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse na dłuższą pracę są raczej niewielkie... Wynika to z rozmowy z Nigelem...

Co do e-maila to raz juz pisałem, ale bez odpowiedzi... Gdzieś tu przeczytałem że niekiedy polskie maile są traktowane jako spam, może to jest przyczyna? Tak czy inaczej spróbuję jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...