Skocz do zawartości

Wiza J-1 i udział w Campie a powtarzanie semestru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam następujący problem.Prawdopodobnie będe musiał powtarzać semestr lub w najlepszym razie będę miał dwa wpisy warunkowe.Czy będę w takim wypadku mógł brac udział w programie(chodzi głównie o otrzymanie wizy gdyż miejsce mam już przydzielone)

Pozdro

mmisiek32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

Mam podobny problem. Jestem na studiach licencjackich w takcie sesji zimowej, mam jeden wpis warunkowy i wyglada na to ,że kolejny warunek się szykuje w tym semestrze. Co jesli bede miała niepodbity semestr zimowy? i legitymacje bo będe miała zaswiadczenie o przedłuzaniu sesji? Czy istnieje mozliwość,że nie otrzymam wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem.Prawdopodobnie będe musiał powtarzać semestr lub w najlepszym razie będę miał dwa wpisy warunkowe.Czy będę w takim wypadku mógł brac udział w programie(chodzi głównie o otrzymanie wizy gdyż miejsce mam już przydzielone)

Pozdro

mmisiek32

nie martw sie!!!!!

konsulowie nawet nie wiedza do czego indeks jest, juz nie mowiac ze nie dadza rady rozczytac sie. jak ja bylem w ambasadzie to kobita ogladala indeks od konca i spytala sie czy sie dobrze ucze. nie mow za duzo, odpowiadaj tylko na pytania. everthig will be ok. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam podobny problem. Jestem na studiach licencjackich w takcie sesji zimowej, mam jeden wpis warunkowy i wyglada na to ,że kolejny warunek się szykuje w tym semestrze. Co jesli bede miała niepodbity semestr zimowy? i legitymacje bo będe miała zaswiadczenie o przedłuzaniu sesji? Czy istnieje mozliwość,że nie otrzymam wizy?

idz do dziekanatu, powiedz ze wyjezdzasz do usa i chcesz zeby ci podbila legitymacje-po prostu powiedz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...