Skocz do zawartości

Witam.Mam pytanie w sprawie wiz i oszustw na ich temat


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wiedze na temat kogos kto niby zalatwia wizy do USA i berze za to kase i to ciezka w $,oszukuje tez ludzi,a sam rowniez posiada wize na 10 lat.Jak mozna to zglosic do ambasady albo do immigration zeby takiego gnoja juz do USA nie wpuscili i anulowali mu wize??Macie jakies maile do ambasady gdzie moge to zglosic?Zastrzegam ze nie robie tego ze zlosci,ale z czystej uczciwosci,bo kolo ma wize i jeszcze innych naciaga a jak mu sie grunt pali pod nogami to wylatuje sobie do USA i przeczekuje burze.Potem wraca i znowu ta sama szopka.Posiadam wszystkie jego dane,dane wizy ktora ma,ile razy byl w USA i jak dlugo,mam bardzo duzo info o nim.Pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Musze Wam powiedziec ze kolo sie bardzo zdziwil sytuacja na granicy w poowie pazdziernika jak go cofnelli z O'Hare.W rozmowie ostatnio plul jak juz byl na dobrym rauszu na ameryke,na immigration officers a szczegolnie bluznil na sytuacje ze "dlaczego,za co,przez kogo"..Ma kutafon za swoje,oszukiwal ludzi i jest jeszcze zdziwiony tym ze cofnelli mu 10-letnia promese.BARDZO DOBRZE GNOJOWI.

i CO wY NA TO?dOBRZE ZROBILEM I CZY POPIERACIE MNIE CZY NIE?

Dodam ze kolo kiwal ludzi na kasie wiec ocencie moja postawe nie przez pryzmat zawisci tylko rzeczowo i merytorycznie.

Dziekuje[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic załatwiał. Kiedyś być może się dało, ale przy obecnych nastrojach nie wyobrażam sobie konsula biorącego udział w handlu wizami.

Proceder jest prosty - bierzesz pieniądze za "załatwienie" wizy i na dwoje babka wróżyła. Jak ktoś dostał wizę to był przekonany że miał "załatwione" :)

Przynajmniej przypuszczam że tak to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez watpienia wyglada to bardzo podobnie jak piszesz jak dostal mial zalatwiona jak nie dostal a to pech :) dzisiaj papiery przechodza przez wiele rak, system NAV itp.... naklejke do pszportu zalatwi to nie problem zaden bo to banalnie proste nawet w domu do podrobienia ale wpisu do systemu raczej nik ci nie zalatwi a na lonisku system sprawdza i wiza chociaz jest to jej nie ma.... wiec proceder handlu wizami w dzisiejszyc czasach jest malo prawdopodobny mowie tu o prawdziwych legalnych wizach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...