Skocz do zawartości

wiza pracownicza po studiach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W czerwcu (jak dobrze pójdzie) dostane dyprom mgr, więc w związku z tym chciałbym się starać o wize pracowniczą w USA. Problem polega na tym, że nie mam uregulowanego stosunku do służby wojskowej, więc moja sytuacja nie jest za klarowna. Pomyślałem aby zrobić w ten sposób, że pójdę na dodatkowy kierunek studiów i wezmę dziekankę. Moje pytania są następujące:

1) Jakie mam realne szanse na dostanie wizy pracowniczej?

2) Czy po uzyskaniu takiej wizy mam możliwości pracy w zawodzie (informatyka)?

3) Co mogę jeszcze zrobić aby zwiększyć swoje szanse otrzymania takiego dokumentu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W czerwcu (jak dobrze pójdzie) dostane dyprom mgr, więc w związku z tym chciałbym się starać o wize pracowniczą w USA. Problem polega na tym, że nie mam uregulowanego stosunku do służby wojskowej, więc moja sytuacja nie jest za klarowna. Pomyślałem aby zrobić w ten sposób, że pójdę na dodatkowy kierunek studiów i wezmę dziekankę. Moje pytania są następujące:

1) Jakie mam realne szanse na dostanie wizy pracowniczej?

2) Czy po uzyskaniu takiej wizy mam możliwości pracy w zawodzie (informatyka)?

3) Co mogę jeszcze zrobić aby zwiększyć swoje szanse otrzymania takiego dokumentu?

Pozdrawiam

Stosunek do sluzby wojskowej nie ma nic do wydania wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W czerwcu (jak dobrze pójdzie) dostane dyprom mgr, więc w związku z tym chciałbym się starać o wize pracowniczą w USA. Problem polega na tym, że nie mam uregulowanego stosunku do służby wojskowej,

Trudno gdybac co bedzie za rok, ale w tym roku najprawdopodobniej dostalbys przeniesienie do rezerwy

Wlasnie dzis bylem w wku /mam tam swoje sprawy/ i rozmawialem z absolwentami - wszyscy rezerwa

Nie wiem, jak to rozegrasz w czasie, ale jak w czerwcu zaniesiesz im dyplom to na 90% rezerwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...