Skocz do zawartości

mysli ktos o wyjedzie w najblizszym czasie do pracy


aaga22

Rekomendowane odpowiedzi

No ja skorzystałem z tego co mi dał Camp :lol: było tam wsporo świetnych i wspaniałych ludzi- bardzo dużo z UK. No i skontaktowałem sie z nimi i wybieram sie grudzien styczen do UK jeden kolega odpisał mi że byłoby super jakbym go odwiedził i że w razie co moge sie u niego zatrzymać ... no i z praca by mi pewnie pomógł.

No wiadomo nawet jak nie znajde pracy - różnie byww w życiu sami wiecie - tak to przynajmniej bede miałgdzie nocować i nie bede musiał spać na ulicy, a poza tym idzie oszczędność GBP mimo że staniały nadal są drogie :)

Cóż pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie pytanie o kwestie biur. Czy ktos slyszal od znajomych lub wie z wlasnego doswiadczenia o wadach i zaletach skorzytania z ich oferty?

Zdaje sobie sprawe ze maja za mnie pieniadze od pracowdawcy (nie interesuja mnie te, ktore biora jakiekolwiek pieniadze ode mnie:)) , ale zalatwiaja w sumie pracę i już ten problem jest wstepnie rozwiazany.

Prosze dajcie znac jesli wiecie cos na temat takich biur! Po 3 wyjazdach do USA jestem troche zrazony do slowa "biuro" jesli chodzi o posrednictwo pracy i nie jestem przekonany czy lepiej nie poszukac czegos intensywniej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiace o ktorych piszecie to najgorszy czas do wyjazdu do UK. Wiele osob wraca bez pracy za to z pieniedzmi ktore pprzepadly.

Najlepszy okres to Wrzesien/Pazdziernik albo Marzec/Kwiecien.

Pracy jest bardzo duzo i wtedy warto jechac.

Ja osobiscie moge zatrudnic dziewczyne do sprzatania mojego mieszkania.

To chyba najbardziej popularny wsrod polek zawod na Wyspach.

Jest to praca dodatkowa a nie stala.

Jesli ktos ma jakies pytanka piszcie na maila templ1@o2.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...