Skocz do zawartości

co robic w nyc


bejco3

Rekomendowane odpowiedzi

witam

gdzie w nyc mozna poznac ciekawych ludzi jestem tu 2 miechy i niccc osoby ktore znam maja 10 lat wiecej odemnie(mam 21 ) i jakos nie maja ochoty na to co ja maja rodziny i tyle na co maja ochote to vodka na spanie

gdzie isc co robic ??? miato jest spoko ale nudno tak samemu to wszystko widziec

dzieki troche dziwny post ale moze mi ktos cos doradzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej!

Widzę, że wyrwałeś się z arcyciekawego Richmond :lol: ? Kiedy wracasz do Polski ?

Poszukaj może stron polonijnych na goglach, spotkałem w Waszyngtonie parę z Wrocka ( pozdrawiam! :) ), która mówiła o spotkaniach organizowanych przez Polonię i ogłaszanych na stronie internetowej - adresu niestety nie pamiętam :)

Pozdrawiam!

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Widzę, że wyrwałeś się z arcyciekawego Richmond ;) ? Kiedy wracasz do Polski ?

Poszukaj może stron polonijnych na goglach, spotka

łem w Waszyngtonie parę z Wrocka ( pozdrawiam! :D ), która mówiła o spotkaniach organizowanych przez Polonię i ogłaszanych na stronie internetowej - adresu niestety nie pamiętam :P

Pozdrawiam!

Wojtek

tak z richmond sie wyrwalem ale nyc tez mnie rozczarowal manchatan jest spoko ale pozatym to dziuraaaaa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello ja polecam przejscie się w czwartek lub piątek na meatpacking distr, wkręć się do któregoś z tamtejszych klubów (hiro, cielo, buddha bar, one) a zobaczysz ze na brak towarzystawa nie będziesz narzekał.

Jeżeli masz zamiar sie dorobić w NY to już teraz o tym zapomnij :-(. Tam ciężko się oszczędza. Wiem coś o tym hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...