Skocz do zawartości

Przesyłka z Polski do USA


zzztoppl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tez mam niemile doswiadczenia...

Mama wyslala paczke z lekarstwami priorytetem, no i doszla po prawie 3 miesiacach..

po stanie w jakim przyszla przypuszczam, ze ktos chyba ja na sznurku za samochodem ciagnal...

Moze gdyby Mama nie zlozyla reklamacji, to po roku dostalabym sam karton ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przesylke ubezpieczysz to nic sie nie stanie.Ja jak wysylam to tylko paczki ubezpieczone,wole zaplacic kilkanascie dolcow wiecej a miec pewnosc ze paczka dojdzie.

Upsss nie doczytalam ze to z Polski przesylka,ale chyba tez mozna ubezpieczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ktoś wie jakie firmy wysylaja z Pl paczki drogą morską ( chodzi i o dość dużą przesyłkę ok 15-20kg). Nie zależy mi na szybkości, może iść nawet i 3 miesiące.. ;)

Dzwonilam do polameru powiedzieli mi że ze pl-usa tylko droga lotniczą, w polonezie tym się nie zajmują. Są jeszcze jakieś inne opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

wysylalam wazna przesyłkę listową do USA...,priorytet polecony. Dotarla po 11 dniach. Ale chcialam tak informacyjnie powiedziec, iż mozna sprawdzić jej droge poza granicami PL, podajac nr przesylki, gdzie obecnie sie znajduje; adres usps.com. ;) Moze nie wszyscy o tym wiedza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...