Skocz do zawartości

Chce wyjechac do USA, ale ręce mi opadły :o


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat i chce wyjechac do usa (san diego) mam prace, pieniadze i znam jezyk agielski, jestem studentem. Chcialbym byc w stanach jak najdluzej nawe 4-5 lat. Wiem, ze to trudne i to tak latwo nie wyglada.

1. Chcialbym sie dowiedziec o jaka wize najlepiej sie starac?

2. Czy majac wize turystyczna moge wykonywac dowolne prace (kelner, dostawca, kurier, sprzedawca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako student masz szanse na wyjazd wakacyjny (work&travel, camp america) lub co najwyzej 2-letni jako au-pair (wiza J1)

Jako posiadacz wizy turystycznej nie mozesz wykonywac zadnej pracy.

Do tego musisz miec wize pracownicza ale o nia nie jest tak latwo.

Jak chcesz w USA zostac na dluzszy czas polecam slub z obywatelka USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiza J-1

jezeli ucze sie na uczelni prywatnej i po 1 roku chcialbym przerwac nauke aby wyjechac wylacznie do pracy, bez uczenia sie tam. Czy jest to mozliwe?

ile kosztuje taka wiza i jak dlugo sie na nia czeka? Jezeli mam 20 lat czy bedzie problem z wiza czy praca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

czesc zalatw sobie najpierw wize obojetnie jaka aby byla a potem zacznij szukac kontaktow w stanach czasem jest latwo ja np jestem w kalifornii i nienarzekam a jechalem tu tylko na pare miesiecy i zostalem i latwie sobie wszystko legalnie :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...