Skocz do zawartości

Ubezpieczenie a wiza turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pytanie wyjezdzam na wizie turystycznej na pare miesiecy ale nie wiem co zrobic z ubezpieczeniem. Czy powinnam ubezpieczyc sie w Polsce? Kiedys czytalam ze te ubezpieczenia i tak prawie nic nie pokrywaja jesli cos sie stanie w USA. Czy ktos ma na ten temat jakies informacje. Prosze o rade i wskazowki gdzie mozna takie ubezpieczenie w razie czego wykupic. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie wyjezdzam na wizie turystycznej na pare miesiecy ale nie wiem co zrobic z ubezpieczeniem. Czy powinnam ubezpieczyc sie w Polsce? Kiedys czytalam ze te ubezpieczenia i tak prawie nic nie pokrywaja jesli cos sie stanie w USA. Czy ktos ma na ten temat jakies informacje. Prosze o rade i wskazowki gdzie mozna takie ubezpieczenie w razie czego wykupic. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi

Jak to nic nie pokrywa. Po prostu kusisz wykupic ubezpieczenie na stany zjednoczone. W umowie bedzesz miala co pokrywa ubezpieczenie. W pzu ubezpieczenie podstawowe na usa jest do 50 tys dolarow kosztow leczenia. Skladka to mniej wiecej 2 dolary za dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wylatuje za tydzien do USA na turystyczna i przeszukalam wiele ofert ubezpieczen. Jesli masz ponizej 30 lat to najlepiej wychodzi jak kupisz sobie karte Euro26(od lutego tego roku jest nie do 26roku zycia tylko do 30). Karta Euro26 obejmuje ubezpieczeniem wszystkie kraje poza USA i Kanada. Jesli jedzie sie do USA trzeba zaplacic dodatkowo 3,25zl za dzien.

Taka opcja wychodzi taniej niz ubezpieczenie w firmach ubezpieczeniowych, bo kilka sprawdzialam i za dwa miesiace na kwote np 25000Euro trzeba bylo zaplacic ponad 250zl,a na kwote 50000Euro wynosi 380zl.

Do zobaczenia moze w Stanach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...