Skocz do zawartości

Wplata czeku na konto - w polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dwa pytania:

- Jak wplacic czek na wlasne konto (dokladnie to w bank of america) w polsce? Czy jakies banki posrednicza moze w tym? Nie chce go wyplacac, bo wracam do stanow i lepiej miec kase na koncie tam a nie wiezc ze soba.

- Jesli nie da sie wplacic to gdzie najlepiej zrealizowac? Doczytalam sie juz ze w bph jest w porzadku, ale moze jakies inne propozycje ?

dzieki z gory,

aniolova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa pytania:

- Jak wplacic czek na wlasne konto (dokladnie to w bank of america) w polsce? Czy jakies banki posrednicza moze w tym? Nie chce go wyplacac, bo wracam do stanow i lepiej miec kase na koncie tam a nie wiezc ze soba.

- Jesli nie da sie wplacic to gdzie najlepiej zrealizowac? Doczytalam sie juz ze w bph jest w porzadku, ale moze jakies inne propozycje ?  

dzieki z gory,

aniolova

Zrob deposyt wysylac czek do banku. Musisz tylko go podpisac i wstawic nr konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialabym tylko wysylac czeku poczta, boje sie ze jednak moze sie zgubic. Moze da sie wyslac np. tylko skan lub wplacic go w jakims banku, ktory ma podpisana umowe z Bank Of America?

1. Nie mozna wysylac skanu.

2. Nie ma zadnego banku, ktory by mial umowe z BoA, bo to nie mialoby sensu..

3. Jak zgubi sie czek, to poprosisz o ponowne wystawienie...

4. Jak wplacisz czek do skupu w polskim banku, to zaplacisz za to niemala prowizje + poczekasz na kase pare tygodni/miesiecy.

5. Mozesz tez wyslac czek do mojej siostry w PL poleconym, wystarczy endorse zrobic na nia, a ja ci rownowartosc czeku wplace na konto w oddziale BoA, jesli mi zaufasz of course.

Wyslij poleconym priorytetem czek do BoA i po krzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

W jaki sposób mam dokładnie wysłać czek do Bank of America? W tym roku jestem w PL, ale konta jeszcze mi nie zamkneli. Czy to jest lepsze rozwiązanie niż realizacja czeku w PL. Ewentualnie gdzie w PL jest najtaniej. Jesli pieniadze mialbym w BoA, moglbym za darmo przelac je na PayPal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...