Skocz do zawartości

Prawo jazdy do pracy Valet (parkingowy) w NJ Atlantic City


maciekstlouis

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dowiedzialem sie w biurze od przesympatyczniej pani, ze podejzewa zeby miec prace Valeta(parkingowy) w Atlantic City W kasynach stan New Jersey trzeba wyrobic prawo jazdy tegoz wlasnie stanu..

CZy to prawda??? ktos ma dla mnie jakies cenne informacje zanim sie dowiem od tych przemiłych pan w burze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jak długo tam jedziesz? jeśli na WaT to nie dasz rady wyrobić (bo zbyt krótka ważność wizy or sth) - zmiany po 9/11

W NJ moze wymienic bez problemu na WaT. Prawko bedzie wazne do konca waznosci wizy.

Jak ma polskie prawko + miedzynarodowe, to nie musi zdawac juz jazdy, tylko teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie w Atlantic City, wymagane jest posiadanie conajmniej międzynarodowego prawa jazdy, jeśli przyjeźdzasz tam juz z podpisanym kontraktem na Valet'a (np. Ballys, Borgata)

jeśli na miejscu chcesz szukać sobie pracy jako Valet, to musisz posiadać prawo jazdy NJ, które można wyrobić w prosty sposób (pod warunkiem że posiadasz już PL prawko) zdając tylko testy teoretyczne.

*** ważna uwaga jeszcze: aby wyrobic prawo jazdy New Jersey, data ważności twojego DSa musi być ponad 60dni w innym przypadku zapraszają za rok (znam to z doświadczenie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

najlepiej będzie jak się dowiesz konkretnie jak to jest w kasynie, do którego jedziesz, jak pisał Barney, różnie to może być, mnie np manager nie chciał dopuścić do pracy bez prawka NJ, zdaje się dosyć prosty test teoretyczny, na komputerze, można zdawać po polsku

ważna rzecz, trzeba uzbierać odpowiednią liczbę punktów potwierdzających tożsamość(6 id point verification), przekonałem się że nie jest to łatwe, polecam lekture

6 id point verification a w szczególności tej broszurki broszurka, identyczną dają w oddziale dmv, jest tam wypisane za jaki dokument ile punktów możesz dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...