Skocz do zawartości

Zarobki Na Budowie ?


VeNoN

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz specjalistyczne wykształcenie, doświadczenie oraz legalne dokumenty i znasz sie na tym co chcesz robić w Constructions to 20$ jest stawką minimalną i przyjmą cię praktycznie wszędzie... jeśli do tego masz wykształcenie inżynierskie i będziesz kierował pracownikami na budowie to od 30$ w góre...jeśli jesteś człowiekiem myślącym jak za dawnych czasów większosć naszych rodaków, że siła + chęci = kasa a do tego bez legalnych dokumentów będziesz miał 10-12$ przy dobrych wiatrach z ciągłym liczeniem się z tym, że Imigracyjne zaraz wpadnie na budowę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to sie zaczynm zastanawiac po co ludzie maja takie plany aby zapieprzac tak na budowie przez wiekszosc zycia .Moge powiedzic ze sam mialem takie plany aby jechac do stanow nilegalnie poniewaz bardzo podoba mi sie ten kraj (narazie tak mysle ale jak przekonalem sie na przykladzie anglii w ktorej bylem rok to co sie wydaje moze byc calkiem odmienne od prawdy,nieoczekiwalem niczego od anglii pomijajac pienidze bo to niejest najwazniejsze ale sposob zycia ,mentelnosc, kulture bo wiedzialem ze tam brakuje tego ale bylo jeszcze ciezej tam wyatrzymac niz sie spodziealem )ale zastanowielem sie i niema sensu jechac tam nielegalnie chyba ze na rok odlozyc cos ile sie da i wracac bo kto by chcial byc cale zycie ze tak powiem nikim bo nawet jak po 5 latach pracy bedziesz umial robic duzo wicej i lepeij niz twoj szef na budowie to i tak bedziesz paracowal za najnizsze pienidze cale zycie bo bedziesz nielegalnie i nikt wiecej nieda ci a zalegalizowac status teraz jest trudno zostaje malzenstwo z amerykanka tylko ze one tez sa troche inne niz polskie dziwczyny jak sie moge spodziewac po przebywaniu z angielkami i ja niechcialbym za nic miec takiej zony poprostu nieodpowiadaja mi ich mentalnosc i zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info ! Oczywiscie bede tam legalnie ! A wyksztalcenie też bedzie za niedługo ! Moze i jest niezla robota (ciezka) ale mi sie ogolnie podoba taka praca ! DOMY ZAWSZE BEDA BUDOWLANE WIEC LUDZIE TEZ BEDA POTRZEBNI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam obecnie w Chicago. W "Dzienniku zwiazkowym" znajdziesz prace budowlana bez problemu. Jezeli masz SSN i pozwolenie na prace, zarobki na prawde mozesz miec duze. Jezeli zas nie masz tych dokumentow, to tez znajdziesz prace bez wiekszych problemow. A jak jestes murarzem i nie musisz isc na poczatek na pomocnika, to tak na start 16 - 18$ dostaniesz :) Bez obaw, jak to mowia moi znajomi "Nikt jeszcze nie przerobil roboty w ameryce" :P Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...