Skocz do zawartości

nowy paszport, wiza w starym


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli paszport skonczyl swoja waznosc, a wiza jest wazna jeszcze przez 2 lata, to slyszalam, ze mozna jechac z dwoma paszportami - wiza w starym paszporcie, no a nowy wiadomo - jeszcze bez wizy. czy to prawda? Kto ma jakies doswiadczenia lub wiadomosci na ten temat? Pozdrawiam forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Witajcie forumowicze !!

Ja mam dosyc podobny problem , rowniez wygasla mi waznosc paszportu ,. Moj problem jest o tyle powazniejszy ze wygasla mi rowniez wiza. Czy moge starac sie o nowy paszport ? czy moj status nielegalny ma jakies znaczenie ?czy Jedynym wyjsciem jest powrot do Polski i tam wyrobienie sobie nowego paszportu !

PRosze o POMOC !!!

Effa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie probuj bez uregolowania swoich spraw wyjazdu do Polski,musisz sie starac o nowy paszport z terenu USA i tutaj Twoj status nie ma nic do rzeczy ale wtedy bedziesz czekac dluzszy czas na paszport no chyba ze wyrobisz sobie paszport tymczasowy aby moc poleciec wczesniej do Polski ale majac w reku GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly 6 - chcialabym zaalatwic to wszystko sama w moim miescie jest jedna osoba ktora sie tym zajmuje ale nie za bardzo jej ufam ! czy wiesz moze od czego mam zacza i jak sie ma ta cala procedura ? Z gory dziekuje :D

Effa , Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...