Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przy wjezdzie do USA na wizie turystycznej B1/B2 na formularzu I-94 napisali mi notatke "no eos/cos/aos". Powiedzieli ze ostatnim razem przebywalam w USA za dlugo (przedluzylam wize turystyczna o 3 miesiace- oczywiscie dostalam pozwolenie na przedluzenie) no ale tak czy inaczej im sie to nie podobalo. Tym razem wbili mi pobyt do konca sierpnia (czyli 6 miesiecy), ale z wyzej wymieniana notka. Problem jest w tym ze za kilka dni wybieram sie na wycieczke do Azji (z USA) i planuje wrocic do USA na okolo 2 miesiace.

1. Czy na granicy moge miec znowu takie same problemy?

2. Czy moga mnie nie wpuscic do USA?

3. Czy po wyjezdzie z USA do Azji zabiora mi I-94, czy moze ze wzgledu na to ze jade tylko na 2 tyg zostawia formularz w paszporcie?

4. Moze macie jakies rady? podobne doswiadczenia?

Prosze piszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przy wjezdzie do USA na wizie turystycznej B1/B2 na formularzu I-94 napisali mi notatke "no eos/cos/aos". Powiedzieli ze ostatnim razem przebywalam w USA za dlugo (przedluzylam wize turystyczna o 3 miesiace- oczywiscie dostalam pozwolenie na przedluzenie) no ale tak czy inaczej im sie to nie podobalo. Tym razem wbili mi pobyt do konca sierpnia (czyli 6 miesiecy), ale z wyzej wymieniana notka. Problem jest w tym ze za kilka dni wybieram sie na wycieczke do Azji (z USA) i planuje wrocic do USA na okolo 2 miesiace.  

1. Czy na granicy moge miec znowu takie same problemy?

NAWET WIEKSZE MOZESZ MIEC, BO MASZ ZAZNACZONE, ZE NIE MOZESZ PRZEDLUZYC STATUSU/ZMIENIC STATUSU/ZROBIC ADJUSTMENT

2. Czy moga mnie nie wpuscic do USA?

JAK NAJBARDZIEJ MOGA NIE WPUSCIC

3. Czy po wyjezdzie z USA do Azji zabiora mi I-94, czy moze ze wzgledu na to ze jade tylko na 2 tyg zostawia formularz w paszporcie?

ZABIORA I-94, A JESLI NIE ODDASZ TO MOZESZ MIEC JESZCZE WIEKSZE PROBLEMY, BO MOGA UZNAC, ZE SPECJALNIE NIE ODDALES ZE WZGLEDU NA NOTATKE

4. Moze macie jakies rady? podobne doswiadczenia?

Prosze piszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz,niestety jak dla mnie nie za dobra no ale co zrobic.

Jezeli chodzi o I-94 to absolutnie nie zamierzam tego ukrywac, chce oddac jak najbardziej. Gdzies przeczytalam ze ludzie jechali do Meksyku na wakacje i im nie brali tego, dlatego zapytalam!

Prosze napisz co dokladnie oznacza to "adjustment"?

I co to znaczy ze moge miec wieksze porblemy? np?

Z tego ze moga mnie nie wpuscis do USA to zdaje sobie jak najbardziej sprawe. Porsze napisz jak to wyglada w razie nie wpuszczenia do USA, jak mam wrocic do Polski? Uzywajac mojego biletu czy urzednicy na lotnisku maja podpisana umowe z liniami? czy trzeba cos dodatkowo placic?

Na wycieczke wybieram sie z moim chlopakiem, ktory mieszka w USA juz od jakiegos czasu. jest Polakiem, ma zielona karte i za jakis czas bedzie staral sie o obywatelstwo. To ze wzgledu na niego przedluzalam ostati pobyt, a teraz same problemy z tego. Ostatnio wystawil mi "Affidafit of syupport" teraz tez mam wiec moze to chociaz troche pomoze! Szczerze mowiac to jestem najgorszych mysli...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...