Skocz do zawartości

wyjazd do angli z almatur'em


qurt

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

chcialbym sie dowiedziec co sądzicei o wyjazdach do anglii do pracy załatwionej przez agencje? wsumie jestem spokojny ze nie jade w ciemno i wiem co bede robil, no ale tzrzeba za to płacic ;/ .W almaturze kosztowac to bedzie ok 2000 zl, prace przewaznei dostaje sie w hotelach, za 5 funtów/godz

Jak myślicie opłaca sie ? ktoś z was wyjezdzall z agencji? jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zależy co konkretnie umiesz, jakie masz doświadczenie... może na przykład w wakacje pomagałeś naprawiać auta z ojcem mechanikiem, no i znasz sie na mechanice, wtedy 500 tygodniiowo spoko zarobisz, bo mechanikom płacą dużo więcej niż kierowcą, przynajmniej w londynie...

taki wyjazd z biurem, jest na pewno dla ludzi którzy kompletnie nie mają doświadczenia, lub są zbyt mało samodzielni... po takim zorganizowanym wyjeździe na pewno bedom już wiedzieć cop i jak se załatwić, nabiorą doświadczenia, język podszlifują, bo to co w szkołach uczą jest za przeproszenieniem g. warte... :wink:

ale 2000? troche dużo, choć nie wiem co za to sie dostaje, jeśli tylko organizacje wszystkiego to lepiej na ciemno jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2000 podpisuje umowe z jakims pracowdawca, i mam etat w hotelu, albo sprzątanie, albo recepcja, za 5 funtow/godzine. w tygodniu okolo 40 godzin. mam zapewnione jedzenie i miejsce do spania, za ktore nie musze placic. mi sie wydaje ze warto zapłacic i miec wszystko zalatwione, no ale moge sie mylic bo jeszcze nie wyjezdzalem na cos takiego

a jezeli chodzi o doswiadczenie to tylko mialem kontakt z placem budowy, no i troche z myjnią samochodowa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

5 funtow na godzine i płacić 2000 zl za wyjazd ? stawak na godzinę żałosna i te 2tys to zdzierstwo

poszukaj sobie ogłoszeń o prace na stronach www w uk, albo na polskich, np. pracuj.pl albo cos jak jobpilot.pl

Ostatecznie wiem że wyjazdy są przez agencje pracy tymczasowej - WorkService, Addeco. One na pewno mniej wezmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...