Skocz do zawartości

IMPULS TRAVEL ŁÓDŹ


justynak84

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam pytanie Czy ktoś wyjeżdżał może na Work&Travel do Wielkiej Brytanii z biurem z Łodzi IMPULS TRAVEL mieszczącym się na ulicy Narutowicza 25. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje o tym biurze, ponieważ nie wiem w jaki inny sposób można sprawdzić wiarygodność tego biura. Z góry dzięki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam pytanie Czy ktoś wyjeżdżał może na Work&Travel do Wielkiej Brytanii z biurem z Łodzi IMPULS TRAVEL mieszczącym się na ulicy Narutowicza 25. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje o tym biurze, ponieważ nie wiem w jaki inny sposób można sprawdzić wiarygodność tego biura. Z góry dzięki Pozdrawiam

Biuro jest wiarygodne. I tyle wystarczy :D

Wazniejsze jest to, ze - o ile mowisz o WORK UK/WORK UK PLUS/WORK UK PLUS HB/WORK UK ZDECYDUJ SAM - oni tylko sprzedaja produkt innego biura, a mianowicie TEE ( http://www.tee.pl/index.php/cms/work_uk ), wiec raczej pytaj czy to biuro z Katowic jest wiarygodne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomik A skąd wiesz że to biuro jest wiarygodne? Wyjeżdżałeś z nim już kiedyś do UK czy też znasz kogoś kto jechał z tym biurem?

Znam ludzi, ktorzy tam pracuja.

Znam ludzi, ktorzy z nimi wyjezdzali za granice.

Powtarzam: ewentualne pretensje powinnas miec nie do nich, a do TEE, bo "Impuls Travel" tylko SPRZEDAJE te oferte, nie oni Ci beda szukali miejsca pracy i czego tam jeszcze obiecuja.

Mowiac inaczej: Ty idziesz do "Impuls Travel", podpisujesz umowe, placisz, a oni to przekazuja do TEE, ktore organizuje Ci wyjazd.

Dostaja za to jakas prowizje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...