Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

w wiekszosci linii lotniczych waga bedzie 23 kg (tzn 2 bagaze po 23 kg kazdy),plus bagaz podreczny.

Nie ma lotow bezposrednich z Polski do Phoenix i musisz dokonac wyboru czy lecisz lotem bezposrednio do USA i tam masz przesiadke czy tez masz ta przesiadke na terenie Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podepne. Moze pytanie glupie, ale wole sie upewnic.

Jezeli lece na JFK z Katowic przez Paryz CDG(AF), to:

*biore juz z Katowic 2*23kg(legalnie),

*z powrotem lecac ta sama trasa moge wziac bagaze o tej samej wadze?

Mam e-ticket. Nie musze brac potwierdzenia lotu, wystarcza paszport z wiza?

Co do podrecznego to bez problemu moge komorke i iPoda? mam nadzieje ze nie kontroluja zawartosci :P

Dzieki za info, pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powrotem lecac ta sama trasa moge wziac bagaze o tej samej wadze?

Jesli to te same linie i ta sama klasa to tak...

Mam e-ticket. Nie musze brac potwierdzenia lotu, wystarcza paszport z wiza?

Wystarcza :P...

Co do podrecznego to bez problemu moge komorke i iPoda? mam nadzieje ze nie kontroluja zawartosci

Kontroluja i to moga nawet do kilku razy na poszczegolnych lotniskach...ale mozesz wziac koma i iPoda do bagazu podr.

Pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle,jesli myslimy o tym samym artykule,to za samo sciaganie muzyki Policja nie moze nas scigac,ale to nie znaczy,ze nie kradniemy cudzej wlasnosci,bo sa przeciez prawa autorskie do tych piosenek. Tak wiec,to jest nielegalne,tylko ze w tym wypadku Policja nie moze nic zrobic. Policja moze jednak podjac dzialania wtedy,gdy sami udostepniamy taka piosenke w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...