Skocz do zawartości

witam


Pyra

Rekomendowane odpowiedzi

w tamtym roku pojechelm do Szkocji,zaplacilem 200funtów za niby zalatwienie pracy-bez umowy niczego-zaufalem i sie szybko zkonczylo. Zajechalismy na miejsce a tam [beeep],wysadzili nas i po cichu uciekli.Zostalem z 50funtami w kieszeni i dobrym jezykiem,pomogli mi polacy,dali mieszkanie,jedzenie itd.I co sie okazalo,ze-tam gdzie ja bylem w Szkocji kolo Edynburga jest bardzo duzo agencji JobCentre i jak znasz jezyk to prace masz od reki. Ja znalazlem w przciagu 2h i od razu poszedlem. Wiec jezeli ktos zna jezyk, ma troche oleju w glowie i odwagi, to nie widze sensu placic za prace, lepiej sie sprawdzic i udowodnic, ze cos sie potrafi.No ale z drugiej strony 5 funtow na reke-bo jak napisales,ze spanie i jedzenie zapewnione to z drugiej strony ciekawa propozycja.No ale decyzja nalezy do Ciebie,pozdr i zycze niezapomnianych wakacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy ktos kto zaplacil 200 funtow za "zalatwienie pracy" moze mowic o oleju w glowie...

Nie wiem czy wiesz misiu kolorowy, ale za posrednictwo pracy nikt nie ma prawa pobierac oplat, bo jest to nielegalne. Oczywiscie mowa o krajach EU.

Poza tym, reszta sie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie tacy sa polacy,tacy jak ty z malej litery,szkoda,ze mamy taki zdechly narod,wlasnie koncze prawo i wiem co mozna i za co sie nie placi, lecz chcialem porownac wyimaginowane telewizyjne eldorado z rzeczywistoscia,wrocilem po 2miesaiac z pelna sakiewka,zycze wielu sukcesow pelen oleju czlowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomimo znajomosci prawa, dales 200 funtow za robote ? I fakt, ze ja uwazam to za glupote zle o mnie swiadczy ? Niezla logika...

W swietle tego, ze jestes studentem prawa to jeszcze gorzej o tobie swiadczy, ale co ja ci bede tlumaczyl. Ty jestes studentem, ty znasz prawo, a ja jestem jakis cham i burak ze zdechlego narodu.

Chyle czola przed potencjalna wyksztalcona elita tegoz wlasnie narodu, bo wyglada na to, ze masz potencjal dobrze sie wkomponowac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...