Skocz do zawartości

Pytanko ! Jak ze Zwrotem zakupionego towaru??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Słyszałem wiele razy , ze ludzie kupowali np rowery w wal-marcie na początku sezonu i oddawali je pod koniec jak niebylo zadnych wad , i mieli 100% zwrot kasy ;D

Jak to wyglada w realu??

moze sie ktos wypowie i jaki towar to obejmuje

W polandi tez jest mozliwosc oddania towary po paru dniach w pewnych przypadkach (teoretycznie , bo sprzedawaca robi fochy ,a w usa ponoc bez słowa oddaja kase)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Wal-Martu mozna oddac doslownie wszystko. Najzabawniejsze jest to ze mozna kupic w jednym a oddac w drugim, czasem dostaniemy wiecej kasy wynikajacej z roznicy podatku.

Ale, na ogol zwrot przysluguje nam do 30 dni i nawet jesli te przyslowiowe rowery beda porysowane (klient nasz pan). Nie wiem na jakich zasadach ktos oddal po wakacjach - moze jakas oferta ze zwrotem 90 dniowym.

Problem jest zezwrotem plyt CD/DVD jesli sa otwarte, komputerow, z ktorych po zwrocie potraca nam 15% i pewnie to samo sie tyczy innych podzespolow komputerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal-mart ok

A reszta sklepow(bo wal-mart  ma  tylko elektryczne  skutery zabawki :) )?  Np internetowe?

Chcialem  kupic  skuter  i  albo  musze wylozyc te  700-1000$

No chyba ze polecicie mi  jakas fajna stronke z uzywanymi  tanszymi skuterami

pozdr

Chyba nie myslisz, ze bedziesz jezdzil skuterem, a po ilus dniach zwrocisz go i nie poznaja, ze nie uzywany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal-mart ok

A reszta sklepow(bo wal-mart  ma  tylko elektryczne  skutery zabawki :D )?  Np internetowe?

Chcialem  kupic  skuter  i  albo  musze wylozyc te  700-1000$

No chyba ze polecicie mi  jakas fajna stronke z uzywanymi  tanszymi skuterami

pozdr

Chyba nie myslisz, ze bedziesz jezdzil skuterem, a po ilus dniach zwrocisz go i nie poznaja, ze nie uzywany??

hehe powie ze nie spelnia wymagan prędkościowych i chce zwrocic :)

ogólnie temat beka z typu "Polak wykombinował"

mam nadzieje ze w AC jest Walmart hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego wciaz nie moge zrozumiec :] jak mozna zwrocic do sklepu uzywany towar i dostac z powrotem cala kase? na jakiej podstawie?! gdyby towar mial jakies wady to jeszcze rozumiem, ale tak ze wszystko jest sprawne, to dlaczego oni maja obowiazek oddac kase, jesli tylko ja mam ochote zwrocic? serio, nie miesci mi sie to w glowie :) jakbym ja mial jakis sklep i by do mnie klient przyszedl z calkowicie sprawnym towarem do zwrotu, to bym czlowieka wysmial na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...