Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeżeli wypełniam ten formularz wizowy, to mogę pisać tam po polsku - na przykład w polu cel podróży napisać "praca na programie Work and Travel". Jeśli nie to jak napisać po angielsku poprawnie:

-praca na programie Work and Travel

-zamierzam jechać sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań dotyczących tych formularzy wizowych.

-czy middle name to jest po prostu drugie imię?

-czy jeżeli trzeba podać numery lotów, to chodzi o numery biletów, czy o co?

-co to są siblings?

-co trzeba wpisać w tym punkcie - "List at Least Two Contacts in Applicant's Country of Residence Who Can Verify Information About Applicant (do not list immediate family

members or other relatives) (postal box number unacceptable)"

-a co w tym - "Imię, nazwisko i adres osoby lub pełna nazwa i adres organizacji, poprzez którą można skontaktować się z Panią/Panem w USA (należy podać również numer telefonu)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań dotyczących tych formularzy wizowych.  

-czy middle name to jest po prostu drugie imię?  

-czy jeżeli trzeba podać numery lotów, to chodzi o numery biletów, czy o co?

-co to są siblings?

-co trzeba wpisać w tym punkcie - "List at Least Two Contacts in Applicant's Country of Residence Who Can Verify Information About Applicant (do not list immediate family

members or other relatives) (postal box number unacceptable)"

-a co w tym - "Imię, nazwisko i adres osoby lub pełna nazwa i adres organizacji, poprzez którą można skontaktować się z Panią/Panem w USA (należy podać również numer telefonu)."

-Middle name to wlasnie drugie imie

-numer lotu stanowia dwie literki i 4 cyferki (np. w te wakacje moje numery lotow to: LH 2275, UA 0933- loty do USA); te literki to skrót od linii lotniczych "UA" to United Airlines, Lufthansa to "LH", British Airways "BA"

-co do tego "list atleast two etc." chodzi o to, zebys podal przynajmniej dwie osoby z PL, ktore moga potwierdzic ze dane ktore wpisales do tego formularza sa prawdziwe (ja zawsze podaje kolegow/kolezanki)

-organizacja to inaczej fundacja ktora jest "posrednikiem" pomiedzy Toba a polska firma, sa rozne fundacje CIEE, Spirit, InterExchange, Geovisions, jak nie jestes pewien to zapytaj osobe z fimy w ktorej sie zapisales.

-nie orientuje sie co to sa siblings:( Czy ten wyraz wystepuje w ktoryms z formularzy? Jesli tak to napisz w ktorym i nr pytania. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-co do tego "list atleast two etc." chodzi o to' date=' zebys podal przynajmniej dwie osoby z PL, ktore moga potwierdzic ze dane ktore wpisales do tego formularza sa prawdziwe (ja zawsze podaje kolegow/kolezanki)

[/quote']

I dzwonią potem do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam dodac, ze to nie moga byc osoby z rodziny dlatego ja podaje znajomych i do zadnego z nich nikt z ambasady nie dzwonil (a wylatywalam jak narazie 3krotnie), nie slyszalam tez nic o przypadku zeby ktos podany w formularzu taki telefon dostal i wydaje mi sie, ze zdarza sie to naprawde bardzo rzadko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...