Skocz do zawartości

praca dorywcza/ autobus czy samochód ??


qurt

Rekomendowane odpowiedzi

jade w wakacje do UK z agencji wiec wszystko zalatwione ;]

ale pracowac bede tylko 40 h tyg, i to mnei martwi bo jestem bardzo pracowity i chcialbym wiecej ;] , czy latwo znalesc cos na pol etatu? i gdzie najlepiej szukac?net, gazety, agencje?

aa czy jak wezme laptopa to nei bede mial problemow, chodzi mi o legalnosc danych ktore na nim mam ;D

a moze orientujecie sie ile kosztowaloby pojechanie do uk samochodem, bo ceny autobusow znam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popracuj jako ochroniarz, bedziesz trzepal 60+ godzin

W zawartosc twojego laptopa nikt nie bedzie zagladal nigdzie. Na lotnisku tylko go przeswietla by sprawdzic, czy nie chcesz ich wysadzic w powietrze.

Mozna znalesc cos na pol etatu - np tylko na weekendy. Najlepiej na stronie job center.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kosztów przejazdu samochodem to oczywiście zależy jaki m,asz samochód...

diesel w uk jest dużo droższy od benzyny, gaz kosztuje prawie tyle co u nas, jeśli jeździsz dużo to auto na gaz będzie najtańszym sposobem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

kiedy pisałem ostatniego posta różnica była jeszcze 10p, teraz faktycznie widziałem w morrisonie cena taka sama.

ale i tak sie mi nie opłaca, bo kiedy mam jeździć dieslem co pali 8l/100 to wole auto co pali 15l/100 gazu i mi taniej wychodzi. poza tym auta na gaz nie płacą cc w londynie, a kopciuchem trza płacić 8 funtów na dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...