Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do was pytanie... Ale prosze o wypowiadanie się tylko tych ludzi którzy coś o tym wiedzą.

Przebywam w USA od roku nielegalnie.

Do siebie chciałbym ściągnąć syna (data urodzenia 22-11-1992)

Ale on nie posiada wizy.Czy on może się stawić tylko z żoną w konsulacie?

Dodatkowo chce powiedzieć że nie mam ślubu cywilnego z żoną tylko kościelny (własnie na takie wypadki)

Jeżeli nie da się stawić bez ojca to co można zrobić? Nie można wcisnąć farmazonu że nie ma się z nim kontaktu od 5 lat?

Nie chce puszczać dzieciaka przez zieloną granice.

Tak więc chciałbym usłyszeć wszystkie inne możliwości.

Pozdrawiam

Ps. Syn ma zaproszenie od mojego znajomego który posiada obywatelstwo. Jego dane będą również podane na wniosku o wizę i dodane że jest ojcem chrzestnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mozna wscisnac prawie wszystko ale czy to przejdzie to inna sprawa ,jesli Ci zalezy na synu zeby kiedys przylecial do Ciebie to niech zona wpisze ze tam jestes i tyle.Inaczej jak Was zlapie na klamstwie wtedy bedzie Twoj syn nie wiarygodny i bedzie trudno potem Konsula przekonac ze mowi potem prawde.

Co do tego Ojca chrzestnego to moze sie wprost zapytac dziecka Konsul kiedy sie znim widzial oraz co On np robi itp i jesli Twoj syn sie poplacze plus Twoja zona wtedy zapomnij o wize dla niego.

Na koniec napisze tyle Ich zaproszenie nie obchodzi a to ze Twoj syn wroci na czas i nie zostanie z Toba i radze na to zwrocic uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ambasada i tak dojdzie do tego ze to twoj syn i ze ty przesiedziales swoja wize. wiec jak zona i syn sklamia i ukryja prawde to bedzie dzialac na ich niekorzysc. jesli cie wpisza i udadza ze nie maja z toba kontaktu to niekoniecznie musza wiedziec gdzie obecnie przebywasz i ze nielegalnie siedzisz.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...