Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam terminowe, miedzynarodowe prawo jazdy. Niestety juz sa nie aktualne. Co mam robic? Czy bedac w Stanach moge sobie przedluzyc miedzynarodowe prawko? W necie znalazlam pewna storne (www.driveinternational.com), czy ktos korzystal z ich uslug? A moze lepiej zrobic prawko w Stanach?Czy wie ktos ile to kosztuje i czy jest ciezko zdac egazmin? Jak dlugo trwa kurs? Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam terminowe, miedzynarodowe prawo jazdy. Niestety juz sa nie aktualne. Co mam robic? Czy bedac w Stanach moge sobie przedluzyc miedzynarodowe prawko? W necie znalazlam pewna storne (www.driveinternational.com), czy ktos korzystal z ich uslug? A moze lepiej zrobic prawko w Stanach?Czy wie ktos ile to kosztuje i czy jest ciezko zdac egazmin? Jak dlugo trwa kurs? Help!

te prawko z tej stroyn nie jest legalne. lepiej zrobic prawko w USA, sprawdz strone dmv twojego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam terminowe, miedzynarodowe prawo jazdy. Niestety juz sa nie aktualne. Co mam robic? Czy bedac w Stanach moge sobie przedluzyc miedzynarodowe prawko? W necie znalazlam pewna storne (www.driveinternational.com), czy ktos korzystal z ich uslug? A moze lepiej zrobic prawko w Stanach?Czy wie ktos ile to kosztuje i czy jest ciezko zdac egazmin? Jak dlugo trwa kurs? Help!

Tak jak kubakj napisal, te prawka z tej strony sa nielegalne, niezaleznie co ta strona mowi. Jak mozesz sobie legalnie wyrobic amerykanskie prawko, zrob to, inczaczej zalatwial w Polsce nowe miedzynarodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi jeździli na prawku polskim, przez 3 miesiące pobytu w stanach (o ile dobrze pamiętam) nie masz obowiązku posiadania międzynarodowego, no i ja jezdziłam na polskim i nie bylo problemu. A jeśli chcesz mieć to proponuje wyrobic sobie w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi jeździli na prawku polskim, przez 3 miesiące pobytu w stanach (o ile dobrze pamiętam) nie masz obowiązku posiadania międzynarodowego, no i ja jezdziłam na polskim i nie bylo problemu. A jeśli chcesz mieć to proponuje wyrobic sobie w USA.

USA nie sa jednolitym panswem. Niektore Stany nie wymagaja mirdzynarodowego prawka, ale wiekszosc wymaga miedzynarodowe. Wiec taka rada zeby tylko jezdzic na polskim moze miec dla niej powiklania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...