Skocz do zawartości

imigracyjny- gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

jade turystycznie do usa, nie bylem od 3 lat, mam pytanie czy urzednik imigracyjny jest u nich czy u nas bo pamietam ze cos sie mialo zmienic?

oraz, macie moze jakies doswiadczenia jak przebiega taka rozmowa przy wjezdzie na wize turystyczna? bylem na J-1 dawniej, zorganizowany w&t, a teraz niezorganizowana wizyta krajoznawcza, jak oni sie na to zapatruja?!

dziekuje za wszelkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luulcak ta odprawa wstepna imigracyjna jest dla lotow z Warszawy i tych bezposrednio do USA ale i tak wszyscy przechodza rozmowe tam na miejscu i tam dopiero jest koncowa rozmowa oraz czy ktos zostanie wpuszczony czy tez nie..

Zada Ci urzednik pytania,do kogo przyleciales,gdzie bedziesz mieszkac,na jak dlugo,co np robisz w Polsce ..I od tych pytan zalezy czy zostaniesz wpuszczony czy tez nie na teren USA.

Moze sie zapytac jak bylo na w&t :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, lece z przesiadka, wiec nie dotyczy...

ciekaw jestem jak to jest z tym nie wpuszczaniem czy czesto sie zdaza itd? wyiceczka niezorganizowana, nie jade do nikogo bede spal w hotelach...ciekawe jak to odbiora...

swoja droga rozmowa na w&t byla w NY a urzednik byl Polakiem z Łodzi!!! milo to wspominam

teraz mam nadzieje bedzie ok tez, nie wyobrazam sobie cofniecia-jade jako turysta na wakacje,

pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...