Skocz do zawartości

Rezygnacja z Campa w jego trakcie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Czy sa jakies konsekwencje przerwania pracy na campie na wlasna reke/ewentualnie zwolnienia dyscyplinarnego...

-Jak wyglada sprawa z lotem powrotnym, czy moze on byc jakos anulowany przez szefostwo campa?

-Jak wyglada sprawa z dalszym pobytem/visa i ewentualnym powrotem za rok?

Czy normalnie mozna zniknac z campa i pracowac gdzies na wlasna reke w oczekiwaniu na lot powrotny? Czy Camp moze go anulowac w takim przypadku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa z lotem powrotnym, czy moze on byc jakos anulowany przez szefostwo campa?

jest anulowany.za lot powrotny placisz sama.

Jak wyglada sprawa z dalszym pobytem/visa i ewentualnym powrotem za rok?  
moga byc duze problemy. Visa jest autmatycznie anulowana.Masz miesiac na wylot z kraju.
Czy normalnie mozna zniknac z campa i pracowac gdzies na wlasna reke w oczekiwaniu na lot powrotny? Czy Camp moze go anulowac w takim przypadku..
Nikt Ci nie zabroni..

ale czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie tracisz wszytsko czyli bilet wize i jestes juz zdana na siebie!! obiektywnie to warto jak znalazlas sobie jakas dobrze fajna prace i jezeli juz nie masz zamairu wracac do usa.... ale czy warto za kilka $ wiecej zamykac sobie droge do powrotu do usa?? nigdy nie wiadomo co bedzie kiedys w zyciu potrzebne:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W przypadku zwolnienia z campa nie płacisz za bilet powrotny, tak przynajmniej bylo w moim przypadku , lecialem Lufthansa i miałem możliwość jednokrotnej bezpłatnej zmiany daty wylotu. Wiza jest anulowana, i masz tydzien ( nie miesiac) na opuszczenie Stanow, oczywiscie nie można podjąc innej pracy w USA. Jesli chodzi o problemy z powrotem do Stanow to ja wiekszych nie mialem, konsul mnie pytal dlaczego mialem anulowana wize, ale nie bylo problemu z otrzymaniem kolejnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...