Skocz do zawartości

Czy lepiej za pośrednictwem biura?


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy to biuro moze tylko pomoc w wypelnieniu potrzebych dokumentow i umowieniu na rozmowe w z konsulem.a jak potoczy sie rozmowa to juz zalezy tylko i wylacznie od ubiegajacego sie o wize.biuro przeciez nie da nikomu 100%gwarancji ze dostanie ktos wize czy nie bo to wie tylko sam konsul.ja osobiscie wszystko zalatwialam przez biuro i oczywiscie pow mi ze nie bedzie zadnego problemu bo niby czemu ma byc?!a jednak nie dostalam wizy bo moja sytuacja byla troche dziwna.dla nich tylko o zarobek chodzi a pow tak ci moge i to zrobia na pewno bo nie bede tracic klienta i kasy zarobionej na tobie.wiec moim zdaniem jesli dasz sobie rade sama z dokumentami to lepiej nie trac czasu i pieniedzy na biura i zajmij sie tym sama.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male_kudlate22 na rozmowe to radze umawiac sie samemu poniewaz jak Nas umowia na dzien,godzine ktory Nam nie odpowiada to znow beda koszta...

Ja akurat trafilam na takie biuro ze poprostu im pow jakie mi najbardziej pasuja dni i na kiedy chce zeby mnie umowli.to byl odstep 2 tyg od rozmowy wiec problemu nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...