Skocz do zawartości

Zmiana statusau z J-1 na H-3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam wize J-1 do 18 wrzesnia 2007 i jestem obecnie w USA w trakcie zmiany statusu na treningowa wize H-3 czyli ze ktos oplaca moj pobyt i bedzie mnie szkolil w swojej firmie abym mogla otworzyc jego filie w Europie. Problem polega na tym ze na swieta chce wrocic do Pl i nie wiem czy bede mogla przyjechac spowrotem na Floryde po 3 tyg pobytu w PL. Czy bede musiala udac sie na rozmowe z konsulem w Warszawie i czy on mi przypadkiem nie powie ze zmienilam wize tzn ze nie wrocilam w terminie, cos kombinuje i czy to mozliwe ze na 99% nie otrzmam promessy?

Prawda jest taka ze nikt przy zmianie statusu w USA nie wpisze mi nic w paszporcie, a na lotnisku interesuje urzednikow tylko paszport i karta I-94, w ktorym to bede miala tylko nie wazna wize J-1. A moze oni patrza na papiery ktore sa zalatwione tutaj, choc wiele osob mowilo mi ze wraz z wyjazdem przepada moj status ktory jest wazny do momentu do ktorego jestem w USA? A jesli nawet nie wroce na swieta tylko w przyszlym roku to czy to prawda ze moge juz wiecej nie otrzymac zadnej wizy?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...