Skocz do zawartości

najlepsze zakupy w NY? co polecacie


mateusz_juroszek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

ktore miejsca w NY polecacie na zakupy?? Gdzie mozna wyrwac najlepsze okazje??

Wybieram sie do NYC za niedlugo i mam spore plany jezeli chodzi o zakupy a wczesniej zawsze wybieralem sie do:

1.Macys

2.Woodbury Common

3.Century 21

Slucham waszych propozycji:)

Witam

Niedlugo będe w NY pierwszy raz napisz cos więcej o zakupach które robiles pkt. 1/2/3

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec :P

1. Macy's - najbardziej znany i najwiekszy dom handlowy na swiecie(tak sie reklamuja)

Znajduje sie na Manhattanie, maja swietne ciuchy znanych marek a dodatkowo rewelacyjne przeceny o 30 - 50 a nawet 70% ;)

Dodatkowo polecam sie udac do biura na 1 pietrze gdzie dostaniecie(po okazaniu dokumentu ze nie jestescie z USA) specjalna karte ktora dodaje wam 11% znizki jeszcze do kazdej rzeczy zakupionej czyli jak macie cos o 70% przecenione to dodatkowo 11 daje wam 81!!!% :)

2.woodbury common - najbardziej znane outlety w usa - polecam bardzo. wiem ze sa organizowane wyjazdy autobusem z manhattanu i kosztuje to jakies 20$. rewelacyjne ciuchy, super ceny - w koncu to outlety

3.Sklep Century 21 to outlet znajdujacy sie na manhattanie a dokladnie w downtown a przeciwko bylego WTC.takze super przeceny ale brak przebieralni :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam queens mall. W trzech jednostkach handlowych pełno sklepów różnorakich. Super są secon-handy na manhattanie (greenvich village, meatpacking district, obowiązkowo lower east side!!!), urgan outfitters jest niesamowity- sprawdzcie sobie website. A i tak najlepsze zakupy sie robi w outletach, ktorych wkolo ny nie ma az tak duzo, polecam przejazdzke do AC- ceny w sieciówkach jeszcze nizsze niz w NY i lepsze w zatowarowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

faktycznie mozna tam znalezc fajne rzeczy, choc zwykle ciezko dostac swoj rozmiar, no chyba ze sie jest 2xl lub 3xl :] swoja droga, to bylem wczoraj w tj maxx na 6th ave i mialem wrazenie, ze polowa ludzi w sklepie to polacy, bo czesciej dalo sie slyszec jezyk polski niz angielski, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

19 wrzesnia lecę do nowego Jorku troszke pozwiedzać , ale przede wszystkim na zakupy. Chciałąbym kupić na outletach ubrania marek guess, bebe, donna karan, tommy hilfiger.Najbardziej zależy mi własnie na guess i bebe.Czy podpowiecie gdzie powinanm się udać abym mogła znaleźć jakies fajne rzeczy taniej?

Cze perfumy i kosmetyki np Victoria Secret i markowe chanel, ck itp. maja swoje outlety ??Gdzie

P.S.Czy w zwyklych butikach, jak i outleltach dostanę zwrot podatku?Czy najeirw trzeba się gdzieś zgłosić?

Byłąbym wdzięczna za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej, czy móglby mi ktos doradzic w kwestii zakupow.. glownie chodzi mi o marke chanel. chce kupic torebke, bizuterie i kosmtyki. czy mozna zrobic zakupy przez internet czy jedynie w outletach? nie orientuje sie w tym, bo jestem pierwszy raz w usa wiec nawet nie wiem gdzie mam szukac i kiedy? moze sa jakies dni promocji, moze jakies stronki internetowe. pytam rowniez ogolnie o fajne ubrania itp:) prosze doswiadczonych o jakiekolwiek informacje:P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...