Skocz do zawartości

powrot z USA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie wazne pytanie do was...

dostałem promesę w paszporcie na wize turystyczna na 10 lat. W wakacje pojechalem do znajomych i na terenie USA dostalem promese do grudnia 2007 czyli 6 miesiecy, w samolocie tez wypelnialem ten wniosek I-94, problem jest w tym ze wrocilem juz do kraju we wrzesniu. Dowiedzialem sie ze niby to na wyjezdzie powinni pobrac ode mnie odciski palcow ( tak jak na wjezdzie ) ja jednak nic takiego nie zrobilem, nic nikt nie mowil a nic nie widzialem zeby bylo napisane ze musze takiej procedurze sie poddac, czy w paszporcie powinienem miec jakas adnotacje ze wyjechalem w terminie z USA? bo w paszporcie mam tylko jakies dziury od spinacza i na tej samej kartce mam tylko wbite date WJAZDU do usa nic wiecej ....

Czy mam rozumiec ze niby siedze tam jeszcze w USA?? Chce za rok znowu sie wybrac do USA i zeby sie nie okazalo ze mnie nie wpuszcza bo niby nielegalnie przebywam jeszcze u nich .... jak to jest prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy i-94 masz przy sobie? czy masz kartę pokładową z lotu powrotnego? czy masz w paszporcie jakiś stempel/wizę świadczącą o tym, że wyjechałeś z USA przed terminem upływu wizy?

jeśli nie zabrali ci i-94 - poszukaj gdzieś na forum jest adres na który masz to odesłać razem z kartą pokładową (dobrze mieć ksero na przyszłość ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...