Skocz do zawartości

podroz na floryde autem bez statusu


Radziostr83

Rekomendowane odpowiedzi

smialo wal nikogo to nie obchodzi twoj status jak jedziesz autem - jedynie prawko ????

ja przejechalem swego czasu z orlando do NY potem po kilku miechach z NY do chicago i potem znow

z Chicago do Orlando - zatrzymal mnie kolo raz jechalem na miedzynarodowym prawku z Polski i nic - powiedzial ze rutynowa

kontrola i zebym uwazal z przyczepa bo mi ja troche znosilo na lewy pas bo wowczas ciagnolem drugi wozek na lawecie z chicago na floryde

w ogole w NY mnie tez zatrzymali i nic powiedzieli ze mam jedynie sobie zrobic prawko amerykanskie i w illinois tez zatrzymalem sie na chwile na poboczu bo cos tam sprawdzalem w aucie a tu cop podjezdza bo sie zainteresowal co tak stoje na poboczu pokazalem mu wytarte i zniszczone prawko miedzynarodowe z polandu wymietoszone gdzie wygladalo prawie jak z origami i nic sprawdzil w kompie po nazwisku czy jestem gdzies poszukiwany a ze nie jestem wiec luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie robia takie kontrole masz racje sly6 - jakos kilka miechow temu robili takie lapanki pod Tampa

tylko ze glownie zwracali uwage na meksykow i innych spanishow - no ale nie ma nic bez ryzyka

w zasadzie cale nasze zycie to jest jedno wielkie ryzyko i sam fakt ze przyjezdzasz do usa i decydujesz sie tu

zyc to juz jest ryzyko i nie wazne czy masz papiery czy nie to i tak podejmujesz ryzyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po slynnym 11 wrzesnia policja ma uprawnienia zeby kontrolowac legalnosc naszego pobytu, kiedys nawet im nie wolno bylo o to zapytac, swoja droga nie wiem czy obowiazuje to we wszystkich stanach, nie robilbym jednak z tego paniki, roznie moze byc, to chyba kwestia szczescia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...