Skocz do zawartości

H2B oraz J-1 w New Jersey


Rekomendowane odpowiedzi

To niedobrze:( Bardzo bym chciała wrócić do USA (najlepiej NJ lub NYC). Powrót do USA w ciągu 6 tyg. brzmi doskonale. Karino, czy bylabyś w stanie pomóc mi wyjechać na Intership? Kwalifikuje sie na takie praktyki ponieważ w grudniu 2007 obroniłam się. Ukonczyłam zarzadzanie inzynierskie na politechnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam.Jak dobrze zrozumiałem to na marzec już nie ma szans i następny termin to pażdziernik,ile czasu wcześniej trzeba aby pracodawca zaczął procedurę papierkową jak będzie chciał jeszcze zatrudnić pracownika po tak długim czasie.

zalezy o tego ile chce osob i na jakie stanowiska itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrac 6-ke w lotto mozna szybciej niz wyjechac do US na h2b.Jesli w marcu nie mozna juz wyjechac a dopiero w pazdzierniku kiedy to dolar moze byc po 1zł to czy jest sens,dwa lata bede splacal swoj wyjazd do pracy do AMERYKI.Wierzyc sie nie chce.Dziwny jest ten swiat!!!

Wiele hoteli i firm zwiazanych z rybolostwem staralo sie teraz o pracownikow i dlatego tak to wyglada.

Watpliwe aby dolar byl po 1 zl <_<

A czy nie kwalifikujesz sie pod J-1 ? Tam sa wyzsze stawki zarobkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marzec jest za pozno, bo urzad imigracyjny nie przyjmuje zadnych dokumentow na marzec.

Nie ma puli na zawod, jest ogolna pula - 33 tysiace na pol roku. Tyle, ze np. hotele, ktore wystawiaja 50 petycji, i ktore udowodnia, ze naprawde bez tych ludzi nie bedzie biznes funkcjonowal, sa w duzo lepszej sytuacji niz osoby, ktore chca 1, 2, 3 osoby na H2B. Problemy zaczynaja sie juz przy DOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2002 dolar kosztowal ponad 4 zl,wtedy tez nikt nie przypuszczal ze 5 lat pozniej spadnie o 100%.Niestety Karino nie kwalifikuje sie na J-1.Staram sie zalatwic wyjazd na h2b ale to zaczyna graniczyc z cudem.We wrzesniu sie okarze ze owy wyjazd (o ktorym Ty poiszesz)tez nie wypali z przyczyn niezaleznych od nas i kolejny rok minie,szkoda bylbym chetny .

Moze ktos z forumowiczow wie ktora firma zbiera jeszcze aplikacje na h2b wiosna 2008.Oprocz Emakopolu,nie chce zastawiac mieszkania na wyjazd z nimi.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...