Skocz do zawartości

H2B oraz J-1 w New Jersey


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie chodzi o to co się składa i gdzie bo ja to wiem tylko oto aby wszystko było ok na pażdziernik,aby nie było tak jak teraz na marzec.Ja nie będę się starał przez żadne biuro czy coś,mam pracodawce swojego i tylko tam jestem zainteresowany jechać.Wszystkie formalności będą załatwiane przez niego i moich rodziców,także chodzi od jakiego okresu można wysyłać aby petycje nie były odrzucone.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcjach oraz przepisach prawnych masz opisane jakie sa ramy czasowe i jakie sa wymogi. Jesli wiesz co sie sklada i gdzie to znajdz ramy czasowe i to wszystko. Nawet jesli zlozysz w ramach czasowych to dalej masz na chwile obecna ciezki orzech do zgryzienia, bo preferowane sa firmy biorace 25+ pracownikow na H2B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USCIS oglosilo, ze ma juz dzisiaj komplet zgloszen na H2B na druga czesc FY 2008, a i te zgloszenia ktore wplynely beda wybierane droga losowania.

Dlatego na marzec nie uda nam sie nikogo sciagnac. Jakkolwiek jesli ktos z Was jest zainteresowany Internship to w ciagu praktycznie 6 tygodni jestesmy w stanie pomoc mu aby tu wjechal. Bedziemy probowac jeszcze na pazdziernik, ale jesli ktos chce tu przyjechac wczesniej a kwalifikuje sie na praktyke tutaj - nie ma problemu, sprobujemy cos zorganizowac.

Karino, jestem zainteresowana wyjazdem na Internship. Bardzo prosze o szczegolowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USCIS oglosilo, ze ma juz dzisiaj komplet zgloszen na H2B na druga czesc FY 2008, a i te zgloszenia ktore wplynely beda wybierane droga losowania.

Dlatego na marzec nie uda nam sie nikogo sciagnac. Jakkolwiek jesli ktos z Was jest zainteresowany Internship to w ciagu praktycznie 6 tygodni jestesmy w stanie pomoc mu aby tu wjechal. Bedziemy probowac jeszcze na pazdziernik, ale jesli ktos chce tu przyjechac wczesniej a kwalifikuje sie na praktyke tutaj - nie ma problemu, sprobujemy cos zorganizowac.

1. Czy jest dostępna lista firm, które mogą przyjmowac pracowników na H2B?

2. Czy wyjazd na Intership do New Jersey z pani pomoca jest jeszcze aktualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest dostępna lista firm, które mogą przyjmowac pracowników na H2B?

NIE MA TAKIEJ LISTY

2. Czy wyjazd na Intership do New Jersey z pani pomoca jest jeszcze aktualny?

JEST AKTUALNY, TYLKO DAJCIE MI TROCHE CZASU ABY ZORIENTOWALA SIE ILE OSOB I NA JAKIE STANOWISKA POTRZEBUJA PRACODAWCY. W TEJ CHWILI POTRZEBUJEMY 2 OSOBY PLUS 2-3 OSOBY DO DUNKIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiecej informacji na temat internship.

Stan: New Jersey

Miejscowosci: Elizabeth, Garfield i chyba Teaneck.

Ilosc osob: do Garfiled - 2-3 osoby na poczatek (jedna osobe juz mam)

do Elizabeth - nawet 6-8

Ilosc godzin pracy: 35 minimum, mozliwosc nadgodzin

Wiza: J-1 - moze byc na 6-12-18 miesiecy (preferowane 12-18 miesiecy)

Czas: marzec, kwiecien

Zamieszkanie: w Elizabeth wlasciciel obiecal pomoc (dom chyba 3-rodzinny bedzie tylko dla osob na internship - tak przynajmniej rozmawialismy)

Za co placi osoba przybywajaca na internship: za wystawienie formy DS, za ubezpieczenie medyczne, ktore jest obowiazkowe, bilet lotniczy

Za co nie placi osoba przybywajaca na internship: za prawnika (robie to za darmo), za znalezienie pracodawcy, za przygotowanie dokumentow do wystawienia Formy DS (m.in. za ulozenie planu praktyk)

Czy w czasie internship jest mozliwosc latania do Polski: tak

Znajomosc angielskiego: min. srednia

Prosze dac mi znac jesli ktos jest zainteresowany. Wysle wam formularz do uzupelnienia i kiedy go uzupelnicie, daje go wlascicielom firm, oni dzwonia do Was i decyduja co robimy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...