Skocz do zawartości

Na Kamp Na Ost Roku Studiów.


Rekomendowane odpowiedzi

chcialabym zapytac czy ktos moze wybieral sie na ost roku na kamp? czy sa jakies rpzeszkody? czy mozna normalnie jechac? jakies szczegolne dokumenty tzreba miec? jak mozecie odpiszcie nie znam nikogo i nie wiem czy mozliwy jest taki wyjazd, poza tym czy wizy normlanie sie dostaje J1 ? prosze o odpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja tak jak Ty jestem na ostatnim roku i wybieram sie na camp po raz drugi.zlozylem wszystkie dokumenty i w biurze mowili ze nie bedzie zadnych problemow, nie trzeba nawet przekladac terminu obrony.mozna sie bronic przed wyjazdem i problemow zadnych nie powinno byc.a dokumentow zadnych specjalnych nie trzeba...standardowa procedura :).pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem a gdzie po wize jedziesz? krakow? wawa? czy mas z juz placement? i kiedy wysylasz dokumenty wizowe?

Tak naprawde nie ma juz znaczenia czy krakow czy wawa, wizy J1 sa przyznawane praktycznie w 100% obywatelom Polski, chyba ze ktos cos kombinowal bedac w USA ( zlamal prawo lub przedluzyl sobie pobyt)

Naszczescie Polacy przestali zostawac w USA wiec amerykanie przestali robic problemy z wizami J1, no moze poza tym ze podniesli koszt ubiegania sie o wize!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem a gdzie po wize jedziesz? krakow? wawa? czy mas z juz placement? i kiedy wysylasz dokumenty wizowe?

tak wlasnie to nie ma znaczenia do ktorego konsulatu.placementu jeszcze nie mam wiec dokumenty wizowe dopiero bede wypelnial po otrzymaniu takowego.a do konsulatu to w wawie ale to pewnie kolo kwietnia/maja.pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...