Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Dzień dobry, mam taką prośbę, czy mogłaby Pani/Pan pomóc chodzi o udostępnienie zrzutki, jakiś czas temu spalił mi się Garaż i zbieram na naprawę podłogi Sufitu przed zimą chodzi o materiały, żeby to naprawić, każda złotówka mi Bardzo pomoże mieszkam z mamą, która ma 77 lat i po prostu nie stać nas na naprawę tej podłogi serdecznie Pani dziękuje za jakąkolwiek pomóc nigdy nie myślałem, że stworze zrzutkę, ale nie mam innego pomysłu Bardzo serdecznie dziękuję Każda złotówka mi pomoże podaje adres zrzutki dziękuję Pani bardzo za przeczytanie https://zrzutka.pl/z/56xf83.Jesli to nie stanowi problemu proszę o udostępnienie linku zbiorki Serdecznie Pozdrawiam.
 3. What to bring to the Interview The applicant is responsible to bring all required original or certified copy civil documents to the visa interview. Failure to bring all required documents to the interview may cause delay or denial of the visa.  You must bring the following documents to the interview: Passport – For each applicant, an unexpired passport valid for six months beyond the intended date of entry into the United States [1] "Jeśli wniosek składa jeden z rodziców – przygotuj dodatkowo: pisemną zgodę drugiego rodzica albo opiekuna prawnego – musi zostać potwierdzona przez notariusza, konsula albo urzędnika punktu paszportowego," [2] https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/the-immigrant-visa-process/step-10-prepare-for-the-interview/step-11-applicant-interview.html https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-paszport-dla-dziecka
 4. Yesterday
 5. Aktualizacja : otrzymaliśmy termin wizyty Interviev na końcówkę grudnia, więc co ciekawe czas oczekiwania na umówienie wizyty od akceptacji dokumentów miną bardzo szybko. Badania bez problemu umówione w Warszawie w środku grudnia. Iskierka : Gratulacje Pytanie : jak wygląda sprawa z lekarzem waw ? Najpierw wizyta u doktora( szczepienia itp) następnie skierowanie na prześwietlenie,krew? Czy trzeba oddzielnie się rejestrować na prześwietlenie,krew? Jeśli dziecko ma paszport ważny w dniu wizyty w ambasadzie na 4 miesiące do przodu nie stworzy to problemu ? Niestety nie mamy za bardzo opcji wyrobić nowy ze względu na brak obojga rodziców w pl. Pozdrawiam
 6. Dzięki serdeczne. Czyli jednak się udało złożyć. A czy ten numer wpływa jakoś na szanse wylosowania? Bo coś tu pisali o niskich numerach ale nie wiem czy chodziło o confirmation number czy case number.
 7. 2023EU... to dostajesz w momencie wylosowania. Confirmation number jest pseudo losowy.
 8. Złożyłem wniosek o zielona kartę ale wyskoczył mi dziwny confirmation number. Nie ma tam symboli EU A jakieś inne znaki. Czy wszystko ok?
 9. In JPEG (.jpg) file format Equal to or less than 240 kB (kilobytes) in file size In a square aspect ratio (height must equal width) 600x600 pixels in dimension [1] https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2023-Instructions-Translations/DV-2023-Instructions-English.pdf
 10. Cześć, Czy prawidłowe wymiary to 600x600 pikseli?
 11. Pojawił się oficjalny dokument dzisiaj w tej sprawie - tak więc wszystko już jest oficjalne a nie tylko medialne: https://www.whitehouse.gov/briefing-room/presidential-actions/2021/10/25/a-proclamation-on-advancing-the-safe-resumption-of-global-travel-during-the-covid-19-pandemic/
 12. Last week
 13. Dostał już ktokolwiek zaproszenie na rozmowę czy dalej wszystko stoi?
 14. Ja bym nie ryzykowal na Twoim miejscu. Ostatecznie te $160 w skali calkowitych kosztow to nie taki wielki majatek. Istotne bedzie tez zapewne to, dlaczego dotychczas mialas odmowy, czy np. za przesiedzenie wizy i nielegalna prace czy moze tylko brak dobrego humoru u konsula. Jak wiadomo nie przyznanie wizy czasem jest niewytlumaczalne. Nie bo nie i juz. Zreszta, kazde Panstwo takie prawo sobie rezerwuje i wpuszcza kogo chce.
 15. Grozi za takie "kłamstewka / zapominalstwo" artykuł o material misrepresentation - czyli 212(a)(6)(C)(i) A karą za niego jest dożywotni zakaz wjazdu na teren USA. Kolega trafił na bardzo życzliwego oficera albo na ... bardzo leniwego Tak więc "nie idźcie tą drogą"
 16. Tak, zgadzam się i szczerze mówiąc nie wierzyłam, że mu się uda wjechać, a jednak.... USA w krótce otwiera granice więc może pojawi się ktoś na forum, kto podzieli się również swoim doświadczeniem.
 17. Zagral "va bank" i mu sie udalo ale rownie dobrze mogli go odeslac nazad pierwszym samolotem. W USA tego typu "klamstewka" sa bardzo zle widziane.
 18. Nie Nie o dolary chodzi ale "wyłapanie" dlaczego jedni dostają ESTA mimo wcześniejszych odmów w ambasadzie, a inni nie. Ja mogę tylko podzielić się sprawdzoną informacją bliskiego znajomego, który miał dwukrotnie odmówioną w ambasadzie wizę, wypełniając wniosek o ESTA "zapomniał" się do tego przyznać i dostał ESTA. Lądując w USA, poszedł na dodatkową kontrolę i udało mu się przekonać oficera, że jego podróż jest tylko turystyczna i go wpuścili mimo jego "zapominalstwa" Poinstruowało go jednak aby złożył ponownie wniosek o ESTA już poprawnie. Po powrocie wypełnił ponownie, już "pamiętając" o wcześniejszych odmowach i UWAGA dostał ESTA.
 19. Wiedza ta jest dosc powszechna wiec tylko rozrzutni decydowali sie na "sprawdzenie" czy system jest czujny a system po zaznaczeniu ze kiedykolwiek byla "odmowa wizy" z automatu kieruje na osobista wizyte do Konsulatu ze $160 w garsci. Zawsze to cale "czetyry dulary", ktore mozna stracic.
 20. Tak, przeczytałam cały wątek i zastanawiałam się czy może ktoś jeszcze, oprócz osób wypowiadających się, miał może podobną sytuację czy może to były jedynie pojedyńcze przypadki.
 21. Poczytaj wcześniejsze wpisy. Jeśli dobrze pamiętam to ktoś o takiej sytuacji wspominał.
 22. Dzień dobry, czy ktoś w ostatnim czasie składał wniosek o ESTA, po wcześniejszej odmowie wizy w ambasadzie, i może podzielić się swoim doświadczeniem. Czytałam w tym wątku, że wcześniejsze odmowy, wcale nie oznaczają, że na 100% wniosek o ESTA zostanie negatywnie rozpatrzony. Może ktoś ma podobne doświadczenie?
 23. moja dzis zrobila badania i przekazala kurierowi paszporty w celu dostarczenia do konsulatu.taka procedura? natomiast wyniki mailem do konsulatu.i pytanie--w jakiej formie bedzie odpowiedz o przyznaniu karty i kiedy.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...