Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Kolejny ekspert od życia w US który pewnie w US nigdy nie był albo był turystycznie. Przyjedź, pomieszkaj parę lat to może zrozumiesz (btw - broń posiadam, CCW też )
 4. He, he, a z resztek patyczków pierdykłem taborecik. Będzie na czym posadowić cztery litery w chwilach relaksu po jakimś znoju.
 5. Yesterday
 6. Nie czaję komentarza o 2023. Jek nie dostaniesz wizy do końca września 2021 to twój szczęśliwy los wygasa. A jak wydadzą Tobie wizę to będziesz musiał wylecieć w ciągu 6 miesięcy od odbytych badań (wykonanych przed wizytą w ambasadzie). Do 2023 nie będziesz mógł czekać
 7. Święto uczciłem czynem. Popełniłem ławkę. Narazie będzie stała u mnie ale jej ostateczne miejsce będzie pod "grzybkiem". Budowa nowego, firmowego warehouse idzie ostro i tam będzie kącik na powietrzu, zwany "grzybkiem", gdzie "firmowe grzyby", najstarsze stażem będą w pogodne dni oczekiwać na emeryturę i rozprawiać o spokojnej starości. Jestem drugi stażem po wlascicielu, muszę zadbać o wygodę weteranów. Muszę tylko zabejcowac i zaolejować bo każda deska z innej parafii.
 8. Hah dokładnie wypełniałem na Macu na wszystkich przeglądarkach jednak nowy edge jest mega polecam wszystkim. wniosek złożony zobaczymy co dalej ale podejrzewam ze przez koronę i tak wszyscy poczekamy do 2023 albo później pozdrawiam
 9. Nie rozumiem, dlaczego ludzie żyjący w Stanach, piszą takie rzeczy o broni? Podstawowym prawem człowieka jest móc się bronić! Wiecie jak wygląda prawo w Polsce? Jeśli Cię ktoś napadnie nie możesz zrobić nic. Nie wolno zrobić drugiemu człowiekowi krzywdy. Nie istotne, że to bandzior. On ma prawo cię obrabować zgwałcić a nawet zabić. Swoich praw możesz dochodzić w sądzie. O ile przeżyjesz. Takie bezpieczeństwo wirtualne jakie się ma w Polsce, służy bandytom i przestępcom. A nie uczciwego i praworządne mu obywatelowi, który żyje zgodnie z prawem czy sumieniem.
 10. Dzisiaj wszystkie oficjalne imprezy odwolane, ale nieoficjalnie odbyla sie parada "drive-by" zorganizowana przez jedna z remiz strazackich. Syn sie ubral patriotycznie w czapke stylizowana na statue wolnosci zrobiona w przedszkolu, koszulke w red, white & blue i zaopatrzyl we flage. Ustawilismy sie na trasie przejazdu, zeby pomachac i bylismy jedyni w promieniu 100m. Zapomnialem, ze tu jest zwyczaj ze dzieciom cukierki sypia. Syn na poczatku niemrawo machal, ale jak zobaczyl ze leca "CANDIES DAD!!! THEY'RE THROWING CANDIES!!!" to malo mu reka nie odpadla. "Utarg" mial lepszy niz w Halloween, az sie niektorzy zatrzymywali i roztkliwiali jaka to ladna czapka i wogole jak patriotycznie. Przezornie sie nie odzywalem, zeby Synowi nie psuc wizerunku akcentem ;-) Takze podstawa to dobry ubior!
 11. Congrats! Pierwszy dom w USA to bylo (i jest) duze przezycie dla mnie.
 12. Sliczne, Andy! Ja tez wywiesilam ogromna flage. To taki maly symbol ze lewacy tez sa patrioci Co wlasciwie widzi sie w calej mojej dzielnicy gdzie 80% to Demokraci i domy cale w red, white and blue.
 13. Dlaczego miałabyś nie mieć możliwości powrotu?
 14. Piekne roslinki. Mam nadzieje, ze tez niedlugo bede mogla sie takimi pochwalic. Jestesmy w trakcie zakupu pierwszego domu Poki co swietujemy 4 lipca pakujac wszyskie nasze gramoty.
 15. Wiem ale co jeśli nie będę miała potem powrotu do UK?
 16. Dziękuję. Wybaczcie ale idea wyjazdu, przyszła mi do głowy teraz. Po prostu martwię się o przyszłość. Polska zaciągnęła z zachodu najgorsze elementy jak gąbka wodę. To powoduje, że człowiek czuje pewną bezsilność. Chcę wykorzystać resztki sił i zabezpieczyć swą przyszłość. Po komunie w Polsce pozostały stare układy i stare reżimowe tendencje. Europa mocno zmierza ku głębokiemu socjalizmowi. Nawet człowiek bąka puści, to się zastanawia czy oby nie jest to objęte jakimiś regulacjami prawnymi.
 17. Tak, obiło mi się o uszy. Nawet sami amerykanie uważają to za śmieszne i parodiują ten element w wielu filmach.
 18. Na świecie jest wiele skrótów w wielu dziedzinach. Nikt nie posługuje się nimi, w Polsce jest to uznawane za nie kulturalne ale widać co kraj to obyczaj.
 19. Spoko - przesledz historię Pawexa na którego post odpowiedzialas - on jest jednym z nieszczęśliwców którzy wylosowali ale nie dostaną...
 20. Gdyby wysylali alfabetycznie już bym miał. W dzienniku byłem zawsze najdalej ósmy.
 21. U mnie pokazuje 26.5°C czyli ok. 80F. Pamiętaj że Oregon ma trzy strefy klimatyczne. Wschód, czyli preria, tam latem upały, dojrzewają kiwi i arbuzy a zimą mrozy. Willamette Valley gdzie ja mieszkam, dolina pomiedzy dwoma pasmami gór. Oraz wybrzeże, tam qrna zawsze zimno i wieje. Poza tym, nie siedzę na leżaku w cieniu tylko produkuje trociny, znaczy robię ławkę.
 22. Last week
 23. Czyli podobnie jak u mnie. Znaczy się wysyłają alfabetycznie. Aczkolwiek właśnie dotarły do mnie pozostałe 3
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...