Skocz do zawartości

zmiana adresu po wyslaniu AOS


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wyslalam dokumenty o AOS we wrzesniu, w pazdzierniku mialam biometric appointment, a miedzyczasie sie przeprowadzilam i sie zastanawiam czy zmieniac adres na stronie uscis, poniewaz wiele ludzi mowi ze zmiana adresu duzo miesza w procesie, ale adres zmeinilismy tylko o 5 ulic dalej, w poprzednim mieszkaniu dalej mieszkaja nasi znajomi... co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Roelka said:

Jako posiadaczką (albo w trakcie aos) zielonej karty zawsze musisz zgłaszać zmiany adresu. 

Jak juz mam zielona karte to wiem ze musze zglaszac zmiane adresu, chodzi o to ze dopiero na nia czekam i nie chce zeby zmiana adresu zwolnila proces lub w nim namieszala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Angelika Pawelczak napisał:

Jak juz mam zielona karte to wiem ze musze zglaszac zmiane adresu, chodzi o to ze dopiero na nia czekam i nie chce zeby zmiana adresu zwolnila proces lub w nim namieszala.

Jestes w trakcie AOS wiec Ciebie zglaszanie zmiany adresu rowniez obowiazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Angelika Pawelczak said:

Jak juz mam zielona karte to wiem ze musze zglaszac zmiane adresu, chodzi o to ze dopiero na nia czekam i nie chce zeby zmiana adresu zwolnila proces lub w nim namieszala.

Jesli zobacza ze nie zmienilas adresu w czasie 10 dni, to mozesz miec jeszcze wieksze odpoznienie i problemy.

https://www.uscis.gov/addresschange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z ich strony

 

Penalties for Failure to Comply

A willful failure to give written notice to the USCIS of a change of address within 10 days of moving to the new address is a misdemeanor crime. If convicted, you (or the parent or legal guardian of an alien under 14 years of age who is required to give notice) can be fined up to $200 or imprisoned up to 30 days, or both. The alien may also be subject to removal from the United States. (INA Section 266(b)). Compliance with the requirement to notify the USCIS of any address changes is also a condition of your stay in the United States. Failure to comply could also jeopardize your ability to obtain a future visa or other immigration benefit.
 

https://www.uscis.gov/addresschange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...