Skocz do zawartości

Zapytanie o mnogość wiz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Próbowałem znaleźć swoją odpowiedź poprzez wyszukiwarkę i wujka google ale oprócz jednego tematu niespójnego z zagadnieniem z którego wynika tylko możliwość aplikowania o 2 wizy na raz , postanowiłem się tutaj upewnić. Mam nadzieję że piszę w dobrej kategorii, bo chyba najbardziej tutaj pasuję.

W tym roku wysłałem zgłoszenie na loterię wizową '19, zamierzam na dniach ubiegać się o B-2 w celu pilnego wyjazdu turystycznego, również  znajomi namawiają mnie na wyjazd Work & Travel, zwanego potocznie Campem. W związku z tym mam jedną wątpliwość.

Czy można posiadać kilka wiz czy jedna z automatu anuluję drugą ? Chodzi mi o to, czy potencjalne tymczasowe J-1 wydane powiedzmy za kilka miesięcy miałoby jakikolwiek wpływ na ważność/anulację turystycznej czy są to niezależne od siebie podmioty i mogę posiadać w przyszłości takowe dwie, w tym wypadku bez anulacji B-2 ?

Również czy zgłoszenie na Loterię ma jakikolwiek wpływ na wydanie B-2 ?

Serdecznie dziękuję za potencjalne odpowiedzi !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna posiadac wiecej niz jedna wize na raz.

Zgloszenie na DV nie ma wplywu na wydanie B-2.

Jedna rada od bylego posiadacza wizy B i J na raz: trzeba pilnowac przy przekraczaniu granicy zeby urzednik wbil Ci w paszport wlasciwy status. Raz prawie wjechalem do USA z pieczatka na 6 miesiecy zamiast D/S...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...