Skocz do zawartości

Rozmowa z konsulem - zmiana terminu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wlasnie sprawdzilem status na CEAC i jest In Transit wic wyglada na to ze rozmowa w kwietniu. 

Troszke szok bo DS wyslalismy dopiero w styczniu wiec chyba mocno przyspieszyli.

Niestety dla nas to troszke za wczenie bo celujemy w wyjazd dopiero w pazdzierniku.

 

Czy ktos zmienial termin wizyty w konsulacie w Warszawie i jak to wyglada?

Nie chcial bym ryzykowac ze strace szanse na rozmowe jesli zaczne przekladac termin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Seba2000 napisał:

Witam

Wlasnie sprawdzilem status na CEAC i jest In Transit wic wyglada na to ze rozmowa w kwietniu. 

Troszke szok bo DS wyslalismy dopiero w styczniu wiec chyba mocno przyspieszyli.

Niestety dla nas to troszke za wczenie bo celujemy w wyjazd dopiero w pazdzierniku.

 

Czy ktos zmienial termin wizyty w konsulacie w Warszawie i jak to wyglada?

Nie chcial bym ryzykowac ze strace szanse na rozmowe jesli zaczne przekladac termin.

 

Ja przekladalem ale to bylo w 2014. pierwszy termin mialem na polowe marca i napisalem e-mail z prosba o przelozenie na przelom maja i czerwca, po czym po kilku dniach zadzwonilem do ambasady i zapytalem o ta sprawe. Po kilku dniach otrzymalem nowy termin 30 maj. Nie bylo zadnego problemu. Prosbe o zmiane terminu wystosowalem miesiac przed pierwotnym terminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Seba2000 napisał:

Dzieki bardzo @ karusek , mam nadzieje ze rzeczywiscie jest to do zorganiowania bez probemu.

O zmiane terminu pisales do KCC czy juz bezposrednio do ambasady ?

 

bezposrednio do ambasady, z uzasadnieniem ze mam zobowiazania wobec obecnego (owczesnego) pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hey! Jestem nowa na forum i tak dokonca nie wiem czy rozumiem... 

Bo ja wlasnie wypelniam papierki na zielona karte, jestem juz w ameryce, i bedziemy musieli z mezem isc na interview. Pewnie za 5-8 miesiecy... Ale wlasnie sie boje ze bede wtedy w Polsce, kolezanka ma slub i chcialabym byc w Polsce na wakacje, myslicie ze jakbym proporsila to nie byloby problemu... Troche to powazna sprawa bo to interview na zielona karte i tak przekladac....? no ale z drugiej strony ... kazdy ma swoje zycie i na pewno jest jakas mozliwosc przelozenia :)

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aguta napisał:

Hey! Jestem nowa na forum i tak dokonca nie wiem czy rozumiem... 

Bo ja wlasnie wypelniam papierki na zielona karte, jestem juz w ameryce, i bedziemy musieli z mezem isc na interview. Pewnie za 5-8 miesiecy... Ale wlasnie sie boje ze bede wtedy w Polsce, kolezanka ma slub i chcialabym byc w Polsce na wakacje, myslicie ze jakbym proporsila to nie byloby problemu... Troche to powazna sprawa bo to interview na zielona karte i tak przekladac....? no ale z drugiej strony ... kazdy ma swoje zycie i na pewno jest jakas mozliwosc przelozenia :)

Dzieki!

To poczekaj az Ci przydziela termin i wtedy w razie czego dzwon i przekladaj. My zadzwonilismy i wszystko zrobilismy telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, karolamo said:

To poczekaj az Ci przydziela termin i wtedy w razie czego dzwon i przekladaj. My zadzwonilismy i wszystko zrobilismy telefonicznie.

Oh super wiedziec, ze w razie czego jest taka mozliwosc, dziekuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...