Skocz do zawartości

Polskie znaki w nazwisku.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie polskich znaków w moim imieniu i nazwisku. W formularzu DS-160 wpisałem imię i nazwisko bez polskich znaków (polskich znaków użyłem w rubryce "Full Name In Native Alphabet") Mam teraz pytanie odnośnie moich danych na stronie: https://cgifederal.secure.force.com/SiteRegister?country=Poland&language=en_US w zakładce "Uaktualnij profil" w rubrykach "imię" i "nazwisko" powinienem wpisać moje imię i nazwisko z polskimi znakami czy bez tych znaków?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Godzinę temu, redweed napisał:

Hej,

mam pytanie, czy w otrzymanej promensie wizowej powinnam mieć wpisane nazwisko z polskimi znakami? Czy nie ma to znaczenia?

Pozdrawiam :)

Uhum... to przez to, że jest Sobota wieczór, prawda?  ;P ... Nie. Będzie bez polskich znaków diakrytycznych , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,
W zakładce "Uaktualnij profil" przy wypełnianiu "Informacji dotyczących paszportu" w rubryce "Nazwisko" według instrukcji należy podać nazwisko w takiej formie jak widnieje w paszporcie. Gdy wpisuję nazwisko z polskimi znakami otrzymuję taki komunikat: " Nazwisko: Please enter your last name as it appears in your passport ".
Czy miał ktoś taki problem?
Czy może powinnam podać nazwisko bez polskich znaków?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Ja również podczas zakładanie profilu nie mogłem wpisać polskich znaków, więc założyłem wpisując imię nazwisko bez polskich znaków, później miałem możliwość edycji danych w "uaktualnij profil" ale tam podczas wpisywania poprawnego nazwiska wyskakiwał błąd że jest źle, więc zostawiłem wszystkie polskie znaki i umówiłem się na rozmowę .
Zaczynam się trochę teraz przejmować, aczkolwiek pisało tam żebym wpisał dane z wniosku DS-160 w rubrykach z imieniem i nazwiskiem mam wszystko bez polskich znaków, tylko w  rubryce "in native alphabet" wpisałem polskie znaki.... zaczynam się denerwować, bo rozmowa już umówiona, pieniądze wpłacone, a okazuje się że może być źle.... 

czy ktoś jest w stanie coś na ten temat powiedzieć? chciałem zadzwonić na infolinie ale dzisiaj nieczynna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...