Skocz do zawartości

ktoś leciał do Georgii?


czekajacy_na_cud

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie do GA? Bedziesz mieszkal w ATL? Sa jacyś Polacy z tego co wiem jest jeden polski sklep, kościół polski i szkółka chyba w Norcross, z Polakami nie mam za bardzo doczynienia , mieszkam na obrzeżach ATL, a tu spotykam sporadycznie raz na ruski rok Polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Amy napisał:

Gdzie do GA? Bedziesz mieszkal w ATL? Sa jacyś Polacy z tego co wiem jest jeden polski sklep, kościół polski i szkółka chyba w Norcross, z Polakami nie mam za bardzo doczynienia , mieszkam na obrzeżach ATL, a tu spotykam sporadycznie raz na ruski rok Polaka.

Jestem jeszcze przed interview więc miejsce zamieszkania jeszcze na fazie szukania.  Na pewno Okolice lub obrzeża ATL, naczytałem się o innych miastach w Georgii... Gdzie jakaś spokojna okolica do mieszkania, żebym w jakieś bagno nie wdepnął? Patrzyłem na stronie city-data ale jakoś bez konkretów.  To , że z dala od Polaków to może ma jakieś dobre strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/19/2018 o 08:57, czekajacy_na_cud napisał:

 Gdzie jakaś spokojna okolica do mieszkania, żebym w jakieś bagno nie wdepnął?

Tak jak wszedzie, tam gdzie drozej jest lepiej i spokojniej,  jak tanio to mniej ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo Polaków  mieszka w północno-wschodnich okolicach (Suwanee , Norcross, Duluth) - i to są też dobre okolice do zamieszkania. Trzymaj się z daleka od południowej części a w szczególności od Collage Park i East Point , naprawdę tam jest tragedia. 

Jest na FB  grupa "Polacy w Atlancie" gdzie pewnie dostaniesz bardziej szczegółowe informacje, a gdybyś potrzebował mogę Ci polecić bardzo fajną, pomocną polską agentkę nieruchomości ( Priv) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, agatenka napisał:

Sporo Polaków  mieszka w północno-wschodnich okolicach (Suwanee , Norcross, Duluth) - i to są też dobre okolice do zamieszkania. Trzymaj się z daleka od południowej części a w szczególności od Collage Park i East Point , naprawdę tam jest tragedia. 

Jest na FB  grupa "Polacy w Atlancie" gdzie pewnie dostaniesz bardziej szczegółowe informacje, a gdybyś potrzebował mogę Ci polecić bardzo fajną, pomocną polską agentkę nieruchomości ( Priv) 

 

Dobrze wiedzieć, dziękuję za info.  Teraz interview-próbuję datę zmienić, wyprzedaż wszystkiego i podróż życia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 21.03.2018 o 11:46, czekajacy_na_cud napisał:

Dobrze wiedzieć, dziękuję za info.  Teraz interview-próbuję datę zmienić, wyprzedaż wszystkiego i podróż życia... 

Interview pozytywnie, teraz zbieramy kasę i wylot na początku września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 27.04.2018 o 02:50, czekajacy_na_cud napisał:

Interview pozytywnie, teraz zbieramy kasę i wylot na początku września.

Gratulacje! W Atlancie korki sa niestety okropne dlatego latwiej jest wybrac okolice do mieszkania wiedzac mniej wiecej gdzie sie bedzie pracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dejmos napisał:

Gratulacje! W Atlancie korki sa niestety okropne dlatego latwiej jest wybrac okolice do mieszkania wiedzac mniej wiecej gdzie sie bedzie pracowac.

Dziękuję za gratki. Praca to jedna z rzeczy do rozwiązania jeszcze... Teraz Kupione walizki, bilety, hotel na 5 dni i szukamy mieszkania w północnych okolicach Atlanty , Marietta może?  Nie potrzebujemy szkół dla dzieci bo syn dorosły. Musimy zobaczyć czy jeszcze szkoła średnia ( kończy 3 klasę technikum ) czy coś wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...